Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jack vs. Charlotte Cracker

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    219
Luffy'e baum ve nami yardım etmese ilk g4 bittiğinde yenilmesi çok olası. Çünkü bu karakterin fiziksel savaşan karakterlere karşı üstünlüğü çok fazla. Jack çöp karakter antik zoandan dolayı dayanıklı bir karakter ama cracker'e karşı sürekli hasar yer durumda olacağı için dayanıklılıkta bir yere kadar.

Luffy'e baum ve nami yardım etmese ilk g4 bittiğinde yenilmesi çok olası. Çünkü bu karakterin fiziksel savaşan karakterlere karşı üstünlüğü çok fazla. Jack çöp karakter antik zoandan dolayı dayanıklı bir karakter ama cracker'e karşı sürekli hasar yer durumda olacağı için dayanıklılıkta bir yere kadar.
Hep bundan bahsediyorum.Cracker korkunç bir eşleşme Jack için.

Cracker'i yenmek için ya onun bisküvilerini hızlı bir şekilde ekarte edecek bir güç gerekiyor(örn:Kuzan'ın dondurması) yada çok yüksek bir hızla veya uçma gücüyle gerçek bedenini bulup yanına gitmen gerekiyor. Saf fiziksel güçle yenmen için hem dayanıklılığın hemde gücün serinin en yüksek seviyelerinde olması gerek. Jack'in hibrit formda bile G4'den daha güçlü ataklar sergileyebileceğini ben düşünmüyorum. Bisküvi askerleri kırabilir fakat onları tamamen ekarte edemeyecek. Hızı da o askerleri geçecek seviyede değil,ee uçamıyor da. Elde kaldı dayanıklılık. Cracker kırılan bisküveleri birleştireceği için daha az enerji harcar. Bu yüzden Cracker'in kazanma şansı daha yüksek bence.

Cracker>g4 luffy çok net.Nami olmasa luffy crackeri yenemezdi.Luffy bir süre sonra yorulup işi biterdi.Hatta snakemanla bile kazanamayabilir luffy çünkü snakeman zırhları kıramaz.Şu yeni hakiyle kazanır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık