Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jack ile kim dövüşür?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ailesini bulamadı ama Momo'nun bacısıyla kendi ailesini kurmanın temellerini attı namussuz. :D

Zoro'nun Jack'le kapışma işi yattı. Zou'da Luffy'nin mamuta heyecanlanması ve onun canına okuyacağını söylemesinden mütevellit dengeler Luffy'ye kaymış durumda. :/ Şu janjanlı hakiyi komutanların üstünde görmemizin vakti geldi artık. :a:
Zoro için geçti zaten artık. :D Luffy de her arc çerez niyetine komutan harcamasın. Diğerlerine de kalsın bir şeyler.

Üye silindi 1004

G4 kullanmadan Jack'le dövüşmeye çalışabilir eğitim olsun diye. :/ Kaido öncesi kesinlikle kalbur üstü bir adamla ısınması gerekiyor bizim oğlanın.
Gerek yok ona yahu! Zoro zaten Ejderha kesecek gökyüzünde canının yarısı iner Kaido'nun. Ejderha kestiği için Yonkou level olacak Zoro. :D

Zoro için geçti zaten artık. :D Luffy de her arc çerez niyetine komutan harcamasın. Diğerlerine de kalsın bir şeyler.
Adam çok zaten. Bigmom korsanları da burada. Partiye gelen şeklini şemalini göremediğimiz o cins zoanlar da gelmiş durumda. Queen şikayetçiydi bunlardan çok içince sapıtıyorlar diye. :/ Düşman bol yani.
Fark ettiysen Wano'nun ezik samuraylarını katmadım işin içine. Shogun ne ki onlar ne olsun? :S

@Yubashiri-sama
Tamam kral Zoro Kaido'yu alsın Luffy de Jack'i. Değişiklik olsun bu sefer xd

Adam çok zaten. Bigmom korsanları da burada. Partiye gelen şeklini şemalini göremediğimiz o cins zoanlar da gelmiş durumda. Queen şikayetçiydi bunlardan çok içince sapıtıyorlar diye. :/ Düşman bol yani.
Fark ettiysen Wano'nun ezik samuraylarını katmadım işin içine. Shogun ne ki onlar ne olsun? :S
Ya tamam hadi alsın Jack'i de. Zoro da Enma'yı test etsin bari. :rolleyes:

@Yubashiri-sama
Tamam kral Zoro Kaido'yu alsın Luffy de Jack'i. Değişiklik olsun bu sefer xd
Op tarihindeki dövüş bakımından en belirsiz arc.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık