Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jack ile kim dövüşür?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack'in tayfa içindeki konumuna göre değişir. Şunu belirteyim son bölümleri ve bölüm konularını çok üstünkörü okudum. O yüzden Jack'in tayfası içindeki yeri hakkında bir şey açıklandıysa da bilmiyorum.

Eğer Jack, Kral ve Kraliçe'den gerideyse Zoro tek dövüşür. Eğer sağ kolu yani tayfanın Katakurisi ise Zoro ile Law dövüşür ya da başka biri gelir. Ama asla tek alamaz. Tabii kaptanı olan Luffy'nin Kaido ile nasıl dövüşeceği de belli eder.

Zoro ile Law dövüşür dedim ama bu görüşten gittikçe uzaklaşıyorum şimdi. Çünkü belirsiz birçok nokta var bana göre. Zoro tek alır diyenlerin herkes için söylemiyorum ama bazıları Zoro'nun karşısına kim çıkarsa çıksın "Zoro tek alır." diyecek zihniyetteler. :D

Madem wanodayız madem kılıçlar çekildi bi zoro vs jack olsun luffy vs jackten daha iyi bir dövüş olurdu

cnet128: Flashback!Sheepshead: Who the hell do you think you’re talking to?!! // This honoured personage before you...is one of the closest confidants of the Yonkou Kaidou-sama himself!! // One of his three most trusted warriors, the ones they call the “Disasters”!! // You stand before none other than Jack the Drought!!!

808. bölümden bunlar. İlave olarak wiki: Jack the Drought is one of the "Disasters" of the Beasts Pirates, who are Kaido's three right-hands

Anlayacağın üçü de aynı konumda gibi duruyor.
Wikide yazan ne kadar doğru ? Onun dışında diğer attıkların benim kurduğum mantığı bozmuyor zaten.

En güvendiği 3 .Yıkımcısından biri demiş orijinalleri. En sonda ise right hand dedi Manga'da. Bu 3 sağ koldan biri demek değil.

İnu-Neko dedim ama geçen birisi Sanji-Zoro demişti, o da makul geliyor. Şöyle ki:

1- Luffy, Dof basamağını aşıp buralara gelirken Zoro'nun Jack ile başlaması mantıksızlığı aşılmış olur.

2- Zoro ve Sanji tıpkı kedi ve köpek gibi dalaşan bir ikili. Güzel bir gönderme olur.

3- Zoro sonradan Shogun karşısına çıkarılırken kalan iki yıkımcıdan King Sanji'ye, Queen Jinbe'ye kalır. Güzel ayar çekilmiş olur zira Queen ile dördüncü adam arasında ciddi fark vardır ve Jinbe ile Franky arasında da böyle bir fark var.

4- Bizim tayfa rakip tayfanın çoğunu hallederse novalar Kaido karşısında Luffy'ye yardımcı olabilirler ki bu cidden gerekli.

Orada Kaido'ya hatırı sayılır düzeyde hasar verebilecek olan bir Luffy var ve onun dördüncü vitesi de sınırlı. Dördüncü vitesi arada bırakıp güçlü toplaması ve sonradan tekrar kullanması noktasında novaların kalkanlığı iyi iş yapar. Özellikle canlarını Luffy için feda edebilecek Hawkins ve değişimle müttefiklerini Kaido'nun sümsüğünden kurtarabilecek Law çok faydalı olur. Drake ve Apoo da doğrudan vücutlarını siper ederek katkı sağlarlar. Drake cidden dayanıklıdır gibi geliyor da Apoo'dan pek umudum yok. Ama inşallah dayanıklıdır. Bu lavuğu mazlum rolünde izlemesi zevkli olur.

Sağ kol ise Luffy dışında kimse olamaz bana göre. Sağ kol değilse ne Law ne Zoro ne de Luffy olsun. Fazla rakip yok zaten gördüğümüz. Zoro vs Shogun'a ben kesin gözüyle bakıyorum. Zoro olmaz muhtemelen. Belki Law olabilir. Zoro olursa Shogun ile Law dövüşebilir. Aslında mantıklı da olur. Shogun ve Kaido ittifak. Luffy ve Law da. Jack vs Zoro ihtimali var ama yine de Zoro olmaz bence (Shogun vs Zoro dan dolayı)
@Densetsu no Samurai abi hayran kaldım o ne biçim açıklamaydı yav Oda yerine sen yazsan daha güzel olur saygılar :sapkali:
Oda yerine DnS yazsaydı serinin adı Zoro'nun yolu olurdu :D

Çok güzel anlatmışsın olayı.
Ayrıca tanıtım tarzıda var Luffy'nin rakipleri adam döver öyle tanıtılır.
Jack 10 gün dövüşmesi sonuçsuz kalması, amiral gemisi'ne dalıp batırılması, Zou'dan güzel dayak yemesi ile Luffy'nin rakiplerin den ayrılıyor.
Eyvallah reyis :sapkali:

Bu kadar altyapı, bu kadar gönderme varken Jack'le başka biri karşılaşsa ayıp olurdu.

@Densetsu no Samurai abi hayran kaldım o ne biçim açıklamaydı yav Oda yerine sen yazsan daha güzel olur saygılar :sapkali:
Keşke kardeşim keşke :D Teşekkür ettim :sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık