Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jack ile kim dövüşür?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mantıklı bende zoro liderlik eder diye düşünüyorum ama jacki zoro alırsa shetunmaru zoroyu tınlamaz. başka birini almalı zaten shetunmaru jacki alır diye düşünüyorum kısada olsa vs attılar ve esit gibi göründüler
Ben nedense Zoro’nun, Jack de çok zorlanacağını düşünmüyorum. Kafadan el altında Ashura var. Zaten Shuten olayı, Oden gibi olacak yani biat etmesi için Zoro Ve Shuten dövüşecekeler bence.

Büyük ihtimalle dediğin gibi olucak zoro zaten luffyler zoudan adadan ayrılırken samurayları etrafımda toplıycam demişti zoronun liderlik edeceği kesin aslında ve liderlik ettigi samuraylar bence en az jack seviyesi ediceklerine gore (shetenmaru gücünü az cok gördük) zaten zoro daha güçlü birini alır diye düşünüyorum
Bence de Zoro daha sağlam ve daha çok iş yapmalı.

Velet ama filin sesini filan duyabiliyor yeni oden olur ilerde büyük ihtimalle :D
Shutenmarunun bundan haberi var mı :D Baksana momonun kılıç hocası bile kinemon değil zoro olmuş. Momo çıkıp deseki bu adam benim kılıç ustam. Hepinizden güçlü onu takip edin. Onlar da zoronun gücünü görse bence takip eder. Zaten zoro da samurayları toplayacağım dedi. + kurtizan var. Zoro hayatımı kurtardı. Oden adına onu takip edin dese bence ederler. Shutenmaru onurlu güçlü bir samuray arıyor takip etmek için. O kişi de şuan anca zoro olabilir. Luffy bir samuray değil. Jacki de zoro indirirse bu adamların saygısını kazanır.

Ya ben king olacağını zannetmiyorum ama queeni alabilir diye düşünüyorum ve zoro queeni yatırır 1 milyar ödül artışı olur 1.320.000 olur
Ben şöyle düşünüyorum aslında; Sonuçta Jackde 1 milyarlık adam. Zoro onu alıp. Son savaşta da Luffy ve diğerleri ile Kaido’ya girerse ki bence bu olası bir şey. Luffy, Kaido’yu tek alamaz çünkü o zaman iyi olur.

Shutenmarunun bundan haberi var mı :D Baksana momonun kılıç hocası bile kinemon değil zoro olmuş. Momo çıkıp deseki bu adam benim kılıç ustam. Hepinizden güçlü onu takip edin. Onlar da zoronun gücünü görse bence takip eder. Zaten zoro da samurayları toplayacağım dedi. + kurtizan var. Zoro hayatımı kurtardı. Oden adına onu takip edin dese bence ederler. Shutenmaru onurlu güçlü bir samuray arıyor takip etmek için. O kişi de şuan anca zoro olabilir. Luffy bir samuray değil. Jacki de zoro indirirse bu adamların saygısını kazanır.
Dediklerine katılıyorum ama shetunmaru bence zoro jacki yense bile pek ikna olmaz gibi geliyor bana. vs atabilirler zoroyla shtenmaru ve zoro alirsa belki onun astı olur yoksa yola gelmez bu shetunmaru :D

Ben şöyle düşünüyorum aslında; Sonuçta Jackde 1 milyarlık adam. Zoro onu alıp. Son savaşta da Luffy ve diğerleri ile Kaido’ya girerse ki bence bu olası bir şey. Luffy, Kaido’yu tek alamaz çünkü o zaman iyi olur.
Zaten en iyi senaryolardan biri bu olur zoronunda yardim etmesini görmek isterdim ama bunun için jacki rahat yenmesi lazım yorgun düşüp kaidoya dalamaz gibi ayrıca daha dün zoro ufak bir yaradan bayılmışken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık