Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jack ile kim dövüşür?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kıyafet sadece Sanji'ye özel olduğu için başkası giyemez. Bence Jack'i çok küçümsüyorsun. Jack tayfanın kaybolan diğer grubunun karşısına çıkarsa hepsini talan eder. Onları kurtarmak için Sanji'yi kıyafeti giymeye mecbur bırakabilir.
Jack i hafife almıyorum sadece Sanjinin gösterildiği kadar az geliştiğine inanmıyorum patlama yapacak kıyafetide Usoopa uyarlarlar

Yahu çekirdek olsa ne olur diyorum ben de anlamıyor musun ? Zoronun hizaya sokmasından çok Sanjinin naminin Luffye ders vermişliği var.Önem dediğin bunlar ile belirtilmez.Zoro diğerlerinden daha önemli neden çünkü daha yeni dünyada ayar bile yemedi.Bu arc yiyecek işte bu ayarı.Jacki alması falan hayalden bile öte şu sıra.
Komutan ayarında birini alamazsa zaten Oda Zoro'yu o seviyede görmüyor demektir. Bunu kabullenirim. Ancak Oda'nın gözünde Zoro'nun tayfada ayrı bir yeri olduğunu düşündüğüm için bu arc komutanlardan birini ya da o ayarda çıkacağını umduğum Shogunu alacaktır.

Komutan ayarında birini alamazsa zaten Oda Zoro'yu o seviyede görmüyor demektir. Bunu kabullenirim. Ancak Oda'nın gözünde Zoro'nun tayfada ayrı bir yeri olduğunu düşündüğüm için bu arc komutanlardan birini ya da o ayarda çıkacağını umduğum Shogunu alacaktır.
Ben de Luffy o kadar badireler ile anca o seviyelere ulaşmış iken Zoronun daha iki yıl sonra için dövüş altyapısı olmadan o seviyelere çıkmasını imkansız görüyorum.Şöyle 8 10 seneye Wanonun sonu gelir görürüz illaki.

Luffy ile kıyas yapılınca mantıksız çıkabilir kabul ediyorum ama orouge dördüncü komutan aldıysa,zoronun sınırlarını zorlayıp jack üçüncü komutan ise onu almasında sorun olan ne?başka açıdan bakıncada olabilir diyorum.

Ben de Luffy o kadar badireler ile anca o seviyelere ulaşmış iken Zoronun daha iki yıl sonra için dövüş altyapısı olmadan o seviyelere çıkmasını imkansız görüyorum.Şöyle 8 10 seneye Wanonun sonu gelir görürüz illaki.
Zoro 4. komutanı alabilecek güçtedir. Zorlanarak alır kanaatindeyim. 3. Komutanı ise dövüş içinde power up alarak ve ölümün eşiğine gelerek alması mümkün. Görürüz dediğin gibi...

Zoro 4. komutanı alabilecek güçtedir. Zorlanarak alır kanaatindeyim. 3. Komutanı ise dövüş içinde power up alarak ve ölümün eşiğine gelerek alması mümkün. Görürüz dediğin gibi...
Genelde gördüğümüz yonkouların 3 sağlam adamı var.Wb için Marco,Bozu,Vista-Acei bu adamlardan seviye olarak geride görüyorum- Şenks için Yasopp,Roo,Beckmann Bm için Katakuri,Smothie,Kraker Kaido için yıkımcılar gibi.Acei dördüncü komutan kabul edersek Zoro Acei alabilir mi ? Çok çok zorlanıp power up alırsa belki.Ben zoroyu güçsüz görmüyorum onu belirteyim Komutanlar hakkaten çok güçlü.

Genelde gördüğümüz yonkouların 3 sağlam adamı var.Wb için Marco,Bozu,Vista-Acei bu adamlardan seviye olarak geride görüyorum- Şenks için Yasopp,Roo,Beckmann Bm için Katakuri,Smothie,Kraker Kaido için yıkımcılar gibi.Acei dördüncü komutan kabul edersek Zoro Acei alabilir mi ? Çok çok zorlanıp power up alırsa belki.Ben zoroyu güçsüz görmüyorum onu belirteyim Komutanlar hakkaten çok güçlü.
Bozu kim la?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık