Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

arvın adında bir çocuğun etrafında şekillenen birbiriyle bağlantılı olan suçları ve günahları gördüğümüz bir film
iyi bir film izlemeye değer puanım 7/10
chrıs evans yerine sebastıan stan'in oynaması çok iyi olmuş resmen bambaşka bir insana dönüşmüş
arvın de ölse film çok daha iyi olurdu sonuçta o da günah işledi

No Country for Old Men(2007)

Konu:
İhtiyarlara Yer Yok, Coen kardeşler yapımıdır ve dört Oscar kazanmalarını sağlamıştır. Bir başyapıt olarak kabul görmektedir. Llewelyn Moss, bir olay yerinde bulduğu çantayı alır ve başını hiç ummadığı bir belaya sokar. Artık peşinde bir kiralık katil vardır. Moss bir Vietnam gazisidir ve bir şekilde uyuşturucu olaylarının ortasında soruna dönüşen bir meseleye karışır. Peşindeki katil Anton Chigurh planı konusunda kararlıdır çünkü işini yarım bıramak niyetinde değildir. İşin için çok sayıda masum insanın ve suçluların da karışacağı soluk soluğa bir takip başlayacaktır.

Film çok iyiydi. Hiç sıkmadı . Bana çok gerçekçi geldi film. Filmin ismini unutup gerilime takılmıştım, sonradan uyandım . Birde Anton chigurh karakterini izlemek zevkliydi .

parayı çalan adamın off scene ölmesine sinir oldum bu arada.

Gegen die Wand

Oyunculuklar ortalamanın üstünde, diyaloglar iyi, duygu yok. Çerezlik izlenilebilir.

Cahit 40 yaşlarında, bir eğlence mekanında boş içki şişelerini toplayarak hayatını kazanmaktadır ve bir gün isyanın eşiğine gelir, intihara teşebbüs eder. Gideceği hastanede yine aynı sebepten orada bulunan Sibel ile tanışacaktır. Cahit her şeyden vazgeçmiş hayata tutunmak için sebebi olmayan bir adamdır. Sibel ise aile baskısından bunalmış, ve bu baskıdan kurtulmanın tek kaçış yönü bir Türk ile evlenmektir.

Lords of Chaos izlemiştim. Varg Vikernes'in sitesinde yazdıklarını okurken bahsettiğini görmüştüm. Herkes berbat olduğunu söylediği halde izledim ve berbattı.

Sakın Dinleme

Küçük yaştaki oğlu yeni evlerinde tuhaf şekilde öldüğünde Daniel bir hayaletin yardım çağrısını duyar ve ünlü bir doğaüstü olay uzmanından yardım ister. Daniel, Sara ve tek oğulları Eric, ülkedeki eski bir eve taşınan mutlu bir ailedir
Film öncelikle izlenir yani geriyor ama asıl olay klasik bir şekilde bağlanmaması şu filmlerde bir çoluk çocuk dinleyin yav
@Perona <3
Aterrados

Bueno Aires'te bir mahallede tuhaf olaylar meydana gelmeye başlar. Kimsenin anlam veremediği durumlar yaşanmaya devam ettikçe halkta büyük bir korku oluşur. Paranormal olaylar konusunda uzmanlaşmış bir doktor, onun iş arkadaşı ve eski bir polis yaşanan gizemli olayları açığa çıkarmak için bir araya gelir.
Öncelikle filmi beğendim, son zamanlarda izlediğim en güzel gerilim filmlerinden yani zaten daha fazlası çıkmıyor, olmuyor.. Karakterleri tanıtmıyor filmde ve ilk 20 dakika kitlenmiş şekilde baya izledim.. Film ortalarına kadar iyiydi fakat konusu sona doğru havada kaldı ama izlenir.

korku filmi sevmememe rağmen bayıldım çok başarılı
57 dk ve zoom üzerinden çekilmiş
konu :
-bir grup arkadaş zoom üzerinden sohbet ederken içlerinden birinin isteğiyle ruh çağırmayı deniyorlar ve yanlış yaptıkları bir şey yüzünden başlarına gelenler

korkutmanın tüm çeşitlerini denemişler ve çoğunda başarılılar
boş odayı izlemek bile beni çok gerdi
carolıne'in başına gelen çok korkunçtu laptopa kafayı vura vura ölmesi ve bizim bunu çok sonra farketmemiz ... palyaçolardan korkanlar bunda delirmiş olabilirler
jemma'ya çok sinirlendim evden kaçmayı başaran tek kişisin polise git durumu ihbar et polis ile git kızı kurtarmaya

Şeytanın Avukatı (1997)

Kevin Lomax, başarılı bir savunma avukatıdır. Davaların zorluk seviyesi ne kadar yüksek olursa olsun, başarıya alışkın Kevin, bir şekilde jüriyi tesiri altına almayı ve müvekkilini temize çıkarmayı başarır. Mutlu bir evlilik süren avukatın hayatındaki her şey yolunda gibidir. Bir gün, müvekkili haksız olduğu halde kazandığı bir dava sonrasında New York’taki çok büyük bir hukuk bürosundan müthiş bir teklif alır. Teklifi yapan dünyanın en büyük hukuk bürolarından birinin lideri olan John Milton’dur. Kevin’ın vereceği ‘evet’ cevabı, hayatını geri dönüşü olmayan bir şekilde değiştirecektir.

Keanu Reeves, Al Pacino ve Charlize Theron’u görüp konuya bakınca direkt açıp izledim, güzel filmdi. Diyaloglar ve oyunculuklar üst düzeydi. Sonu beni çok mutlu etmedi ama yine de iyiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık