Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Senin sıkılacağın türden bir film bu aslında seni biraz tanıyorsam. :D O açıdan şaşırdım.
Allah Allah öyle mi? Genelde tercihimde bu tarz filmler vardır aksiyon, bilimkurgu fantastik korku vs . filmler yerine. Bu filmin imdb puanı biraz fazla bence ama ne yalan söyleyeyim. Örnek vermem gerekirse
American Beauty, the Wrestler, Rainman, Intouchables , forrest gump tarzı çok çetrefilli konusu olmayan güzel oyunculuğın olduğu sade filmleri severim. Saydığım filmler usta gözler için çok farklı olabilir ama bana göre aynı hemen hemen . Ha birde çok eski film sevmiyorum o da var :d

Allah Allah öyle mi? Genelde tercihimde bu tarz filmler vardır aksiyon, bilimkurgu fantastik korku vs . filmler yerine. Bu filmin imdb puanı biraz fazla bence ama ne yalan söyleyeyim. Örnek vermem gerekirse
American Beauty, the Wrestler, Rainman, Intouchables , forrest gump tarzı çok çetrefilli konusu olmayan güzel oyunculuğın olduğu sade filmleri severim. Saydığım filmler usta gözler için çok farklı olabilir ama bana göre aynı hemen hemen . Ha birde çok eski film sevmiyorum o da var :d
Hangi filmlerdi unuttum şimdi ama geçenlerde bir ara bazı filmleri beğenmemiştin sanırım o yüzden dedim yanlış anlama.Ağır tarzda ilerleyen filmler bu film de onlardan çok farklı sayılmaz.

Yok yanlış anlamam. Bahsettiğin filmlerden biri the pianist değildir umarım, cünkü çöptü :artiz:
Çöp değildi de sen beklediğini alamamışsın diyelim ona.O hikaye biraz olağan akıyor fazla ekstrem olaylar olmuyor film içerisinde diye hatırlıyorum izleyeli baya olsa da.Gerçekçi yansıtmak istemiş yaşananları.

Sana ben Smoke filmini söylemiştim galiba şimdi anladım sevdiğin tarzı. :D Oyunculuk senin olayın.

JAGTEN

Onur Savaşı'nda 40 yaşındaki Lucas, geçirdiği zor boşanma döneminin ardından hayatını yeniden düzene koyabilmenin peşindedir. Kreşte bir iş bulur, yeni bir kız arkadaşı vardır ve ergenlik çağındaki oğluyla arasındaki sorunlu ilişkiyi onarmaya çalışmaktadır. Artık her şey yoluna girmek üzereyken işler ters gitmeye başlar. Sadece öylesine söylenmiş küçük bir yalan, içinde yaşadığı kasabaya bir virüs gibi yayılır ve Lucas kendini hayatı ve saygınlığı için savaşırken bulur.

Film güzeldi. Oyunculuk çok iyiydi. Özellikle son sahnesini beğendim.Değindiği konu hoş tavsiye ederim.
@Smoker @Kenshiro
simdi şunu anlamadım, çocuklar gerçekten taciz edildi mi edilmedi mi? Clara Lucasla alakalı uydurdu birşeyler ama Diğer cocuklar sorguya çekildiğinde neden ortak görüş olarak bodrumdan bahsettiler ve filmin son sahnesinde clara Bodrum çıkışı tarzı bir yerden geçemiyordu yardım aldı. Yönetmen bunu soru işareti olarak bırakmak istedi sanırım
Filmde bu adama yapılan haksızlığı hatırlayınca tekrar kanser oldum. Çok zor bir durum. Bayağı etkileyici bir filmdi. İlk çıktığı dönem izlemiştim sanırım.

Çöp değildi de sen beklediğini alamamışsın diyelim ona.O hikaye biraz olağan akıyor fazla ekstrem olaylar olmuyor film içerisinde diye hatırlıyorum izleyeli baya olsa da.Gerçekçi yansıtmak istemiş yaşananları.

Sana ben Smoke filmini söylemiştim galiba şimdi anladım sevdiğin tarzı. :D Oyunculuk senin olayın.
Smoke’u izlemiştim bu arada. Acaba buraya yazdım mı güzel filmdi. Ama hakkında çok az şey hatırlıyorum izlediğimi zar zor hatırladım garip . Yarıda kapatmamıştım o filmi demek ki beğenmişim. Senin bana önerdiğin en beğenmediğim film cennetin çocuklarıydı . Allahım o nasıl bir acındırma yönetmen ağlatmak için yapmış sanki filmi :/

Smoke’u izlemiştim bu arada. Acaba buraya yazdım mı güzel filmdi. Ama hakkında çok az şey hatırlıyorum izlediğimi zar zor hatırladım garip . Yarıda kapatmamıştım o filmi demek ki beğenmişim. Senin bana önerdiğin en beğenmediğim film cennetin çocuklarıydı . Allahım o nasıl bir acındırma yönetmen ağlatmak için yapmış sanki filmi :/
Onu sevdiysen Harvey Keitel filmlerini izleyebilirsin Cop Land diye filmi vardı ortalama birşey ama Stallone falan oynuyor.Evet İran sineması öyle ama acındırmak için yapmıyor ya onu o dediğini bizim sinemacılar yapıyordu biraz bazıları dozu kaçırıyordu.Mahsun Kırmızıgül filmleri biraz öyleydi kötü sayılmazdı ama dozu kaçırmıştı o konuda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık