Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Güzel bir filmdi. Bir sürü sevdiğim oyuncu vardı filmde. Başlarda biraz sıkılsam da sonuyla bunu telafi etti. Buz hikayesinin sonunu cidden merak ediyorum bu arada. :D O kısımlar çok eğlenceliydi.

Ayrıca uzun süredir bir film karakterinden bu kadar nefret etmemiştim. Ciddi anlamda Rosalyn her ağzını açtığında sinir krizi geçirecektim.

Tek kelimeyle EFSANE!
Birkaç yerde filmin fazlasıyla övüldüğünü görmüştüm. Anca izleme fırsatım oldu ve gerçekten de tüm övgülere layık bir film.
Bu herifin geçenlerde bir filmini açmıştım (love and other drugs) yarıda kestim beğenmedim. Bu mesajını görünce de şu filmini izleyeyim bari dedim ve bende beğendim güzel filmdi.

Film güzeldi ama daha iyi olabilirdi. Haber sattığı kadın bundan daha zıt fikirde olsa ve bunların ilişkilerine birazcık daha yer verilse ve iki insanın çatışmasını görsek daha iyi olurdu.

Bu herifin geçenlerde bir filmini açmıştım (love and other drugs) yarıda kestim beğenmedim. Bu mesajını görünce de şu filmini izleyeyim bari dedim ve bende beğendim güzel filmdi.

Film güzeldi ama daha iyi olabilirdi. Haber sattığı kadın bundan daha zıt fikirde olsa ve bunların ilişkilerine birazcık daha yer verilse ve iki insanın çatışmasını görsek daha iyi olurdu.
Özellikle Jake'in oyunculuğu etkilemişti beni filmde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık