Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

What the Health
Günümüzde vegan bakış açısının temellerini en iyi yansıtan belgesellerden olan What the Health Belgeseli sağlık sektöründe ortaya koyduğu yiyeceklerle ilgili verilerle hepimizi şaşırtacak. Et ve süt ürünleri tüketiminin sağlık üzerindeki etkisini inceleyen ve bu ürünlerin kullanımını eleştiren belgeselin yapımcılığını Joaquin Phoenix ve Keegan Kuhn’ın üstlenmiş.

İnsan sağlığının sırf para ve endüstrinin ilerlemesi için nasıl hiçe sayıldığını bu belgesel çok güzel bir şekilde anlatmış.Yüzlerce yıldır insanların nasıl manipüle edildiğini,sömürüldüğünü,sağlıkları kaybettirilip sonra sağlıklı olmak adına devlete tekrar para sağladığını çok net görebildiğiniz bu belgeseli herkese öneririm.Sırf insanların değil hayvanların da ne şartlarda bu piyasaya zorla sokulduğunu da görüyorsunuz.İnsanlar bir şekilde kendini kurtarabilse bile maalesef hayvanların öyle bir şansı olmuyor.
Ben bunu izleyeyim ama vejim ben şimdi peynirden felan soğutmasın ? Sjdjdjdj

Running on Empty
Arthur ve Annie Pope çifti, 70’lerde savaş karşıtı bir protesto yapmak amacıyla Napalm laboratuvarına bombalı saldırı girişiminde bulunmuşlardır. Bu olaydan sonra kaçan aile, kimlik değiştirmiştir. Ama halen bir yeraltı organizasyonundan maddi yardım almaktadırlar.
Oğulları Danny ise piyano konusunda yeteneklidir. Okulun müzik öğretmeni Danny’ye sanat okuluna girebilmesi için yardım etmeye başlar. Ama Danny’nin geçmişiyle ilgili bilgilere ulaşamaz. Bu noktadan sonra Danny’nin ailesinin gerçek kimliğinin ortaya çıkması çok uzun sürmeyecektir.

Sonlara doğru iyice güzelleşen,izlerken sıkmayan,başarılı oyunculukların olduğu hoşuma giden bir dram filmiydi :gamyon:

Peninsula
Train to Busan’da yaşananların dört yıl sonrasında geçen Train to Busan Presents: Peninsula zorlu bir görev için zombi istilası altındaki bölgeye geri dönmek zorunda kalan bir askere odaklanıyor.

İlk filme kıyasla senaryo yönünden çok zayıf kalmış.Ama boş vaktiniz varsa,kafa dağıtmak istiyorsanız ve zombi filmlerini de seviyorsanız izlediğiniz için pişman olmazsınız :gamyon:

Günümüzde vegan bakış açısının temellerini en iyi yansıtan belgesellerden olan What the Health Belgeseli sağlık sektöründe ortaya koyduğu yiyeceklerle ilgili verilerle hepimizi şaşırtacak. Et ve süt ürünleri tüketiminin sağlık üzerindeki etkisini inceleyen ve bu ürünlerin kullanımını eleştiren belgeselin yapımcılığını Joaquin Phoenix ve Keegan Kuhn’ın üstlenmiş.
Bu arada vegan olduğumu biliyor muydun? :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık