Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Konu : Sega’nın dünya çapında satış rekorları kıran video oyununun filmi olan Kirpi Sonic, dünyanın en hızlı kirpisinin Dünya’daki yeni evini benimsemesini anlatıyor. Canlı aksiyon, macera-komedi filminde Sonic ve yeni en yakın arkadaşı Tom, kötü deha Dr. Robotnik’e ve onun dünyaya hükmetme planlarına karşı gezegeni savunmak üzere bir takım oluyorlar.

Jim Carrey'i doktor rolünde görmek baya farklı oldu ama çatlak doktor havasını güzel oluşturmuş. Sonic dünyasını sevenler için çerezlik bir film olmuş.

Netlix yapımı Çin Fantastik bilimkurgu filmi izlicem adı DoubleWorld ben Çin bilim kurgu filmlerinin hastasıyım izlemediğim yoktur nadirdir ama ortada Netflix olunca şüpheye düştüm inşallah iyi çıkarda haksız çıkarır beni 2 yıldır bilimkurgu izleyememekten kurudum.

Ready Player One

8/10

Gayet kaliteli bir filmdir. Oyun tutkunları ve popüler kültür meraklıları için bol bol demeçler var, hiç hayal kırıklılığına uğramadım, sadece mantık hataları mevcut, onlardan 2 puan kırdım. Görsellik şahane, senaryoyu da sevdim, iyiydi kısacası. Özetle afişteki gibidir film, önce afişteki ready player one yazısına dikkatli bakın, bir labirent ve paskalya yumurtası göreceksiniz, arkada 5li falan, kısaca film bunu anlatıyor ama izlemeden de neden bahsettiğimi tam olarak anlayamazsınız. İzledikten sonra bir daha afişe bakıp, vay be diyebilirsiniz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık