Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Tarantino filmlerini çok beğenmeme rağmen Once Upon a Time in Holywood'u beğenemedim pek. Şu adamın sondan bir önceki filmi bu olmamalıydı. Tamam Tarantino'nun ne anlatmaya çalıştığına dair güzel yazılar okudum ama sahneler etkilemedi, Tarantino'nun en iyi sevilen yönlerinden biri olan güzel diyaloglar desen onlar da pek yok gibi. Yok, pek olmamış.
Edit: Şunu yazmayı unuttum, tamam arkadaş Tarantino'nun ayak fetişi var ama bu sefer doz kaçmış. Yani bu kadar çok ayak çekilmez ki, ağzımıza ağzımıza soktu bütün film boyunca. İlk defa bu kadar göze parmak yaptı, yani bu nedir arkadaş dedim sinemada.

Son düzenleme:
Tarantino filmlerini çok beğenmeme rağmen Once Upon a Time in Holywood'u beğenemedim pek. Şu adamın sondan bir önceki filmi bu olmamalıydı. Tamam Tarantino'nun ne anlatmaya çalıştığına dair güzel yazılar okudum ama sahneler etkilemedi, Tarantino'nun en iyi sevilen yönlerinden biri olan güzel diyaloglar desen onlar da pek yok gibi. Yok, pek olmamış.
Edit: Şunu yazmayı unuttum, tamam arkadaş Tarantino'nun ayak fetişi var ama bu sefer doz kaçmış. Yani bu kadar çok ayak çekilmez ki, ağzımıza ağzımıza soktu bütün film boyunca. İlk defa bu kadar göze parmak yaptı, yani bu nedir arkadaş dedim sinemada.
Ben aylardır diyordum millete "Bu film bana 'Hadi abi hayvan gibi ünlü herkesi koyalım, Tarantino da yönetsin herkes gelir zaten' kafası ile yapılmış gibi geliyor." diye.

Filmdeki vahşet sahnelerine ne demeli peki insanın kanını dondurur yahu.

Filmdeki vahşet sahnelerine ne demeli peki insanın kanını dondurur yahu.
Pek etkilenmedim desem yeridir. Filmde milletin en beğendiği yer benim en beğenmediğim yerlerden biri. Film biraz Amerikalılar için çekilmiş gibi. Mesela filmden Sharon Tate rolünü oynayan Margot Robbie'yi at film benim için değişmez. Halbuki film onun cinayeti ile alakalı değil mi? Bal gibi alaka olması lazım. Ama olmuyor. Pulp fictionda filmdeki olayları kronolojik olarak göstermediği için kopuk gibi gözükürken aslında her şeyin o kadar da kopuk olmadığını fark ediyordun ve güzel bir tat bırakıyordu. Burada çoğu şeyi önden bilmen gerekiyor. Sharon Tate cinayetini bilsen bile kopuk kalan çok şey var. Filme sıfır bilgiyle giden biri iyi sinematografi, iyi oyunculuk, özellikle Brad Pitt iyiydi deyip çıkar.

Pek etkilenmedim desem yeridir. Filmde milletin en beğendiği yer benim en beğenmediğim yerlerden biri. Film biraz Amerikalılar için çekilmiş gibi. Mesela filmden Sharon Tate rolünü oynayan Margot Robbie'yi at film benim için değişmez. Halbuki film onun cinayeti ile alakalı değil mi? Bal gibi alaka olması lazım. Ama olmuyor. Pulp fictionda filmdeki olayları kronolojik olarak göstermediği için kopuk gibi gözükürken aslında her şeyin o kadar da kopuk olmadığını fark ediyordun ve güzel bir tat bırakıyordu. Burada çoğu şeyi önden bilmen gerekiyor. Sharon Tate cinayetini bilsen bile kopuk kalan çok şey var. Filme sıfır bilgiyle giden biri iyi sinematografi, iyi oyunculuk, özellikle Brad Pitt iyiydi deyip çıkar.
Filmi biraz temposuz buldum di caprionunda sürekli ağlaması da açıkçası sinir bozucuydu başından sonuna kadar ağladı adam.Tarantinonun tarikattakilere sharon tate cinayetini yaptırmamasıda acayipti cidden margot robbie neden oynadı ki fazla repliği bile yoktu di caprio ve brat pitt ile de görüştürmedi hele bruce lee yi dövdürmesine ne demeli :d
Sonuç olarak beklenilenin altında bir filmdi büyük bir kadro tarantinoya sanırım büyük bir yük bindirmiş ama daha iyisi de olabilirdi demeden edemiyor insan

Pan'ın Labirenti. Lisede üç kişi yakın arkadaşlar olarak film izlemeyi çok sever, sürekli film izlerdik. Bu filmi de elden geçirmiştik, sonrasında da izlediğimiz en kötü film olduğu konusunda kesin bir fikir birliğine varmıştık :) İnsan lisede biraz mal oluyor zaten bu sır değil. Hiç anlamamışızdır o zaman doğal olarak.

Nihayet geçmişimle hesaplaştım :D Arınma akşamı gibi oldu. Mükemmel bir filmmiş.

Once Upon a Time in Hollywood
Sinemada izlediğim en kötü f*lm olma şerefine nail oldu. Evet H*bbit 3 denen şeyden bile kötüydü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık