Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İttifaktaki En Güçlü 3. Kişi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    361
Luffy ve Marco'dan sonra Kid ve Law var. Gerçekler böyle. Onlardan sonrası tartışılır.

Oda yakında Kid ve Law'ı ayrı yere koyduğunu anlayamayanlara karşı son hamlesini de yapacaktır. Zoro, Luffy'den sonraki en güçlü kişi olmayacak. Roger'ın nasıl rakipleri varsa ve Rayleigh'in yeri belliyse Zoro'nun da yeri belli.
Roger'ın rakipleri için yancı deniyordu galiba. Haydi Kid'i anlıyorum da, Law'ın Zoro'dan güçlü olması nasıl gerçek oluyor? Zoro, Law'dan güçlü olsa bile Luffy'den sonraki gelen isim olmuş olmayacak. Teach var, Im var... Cidden bu gerçek nerede yazıyor yaw. :/

Zoro ile ilgili gerçeklerin forumda doğru düzgün çıktığını görmedim. Abartanın da küçük görenin de...

Üye silindi 5781

Yamato, flying six teklemiş karakter. Hadi bakmıyordu diyin. Aradan zaman geçiyor kadın, luffy ile muhabbet ederken gene aynı kadınla vs atıyor. Hem de kolayca.

Luffy g3 ile ulti + page oneın içinden geçerken aynı luffy 2 dk sonra yamatoya bu tekniklerle üstün gelemiyor.

Yamato fb de ace ile de denk savaşıyor.

Luffynin g4 ile teklediği devi yamato da tekleyebiliyor. Hatta yamatonun teklediğinin farklı bir çizimi var diğerleri gibi çıplak salaklar değil. Az salak dkdkdkdj

Yamato kaidodan defalarca dayak yediğini söylüyor. Kaidonun elinin ne kadar ağır olduğunu söylemeye gerek yok herhalde. Oturtup ayakta kalabilen yok. Henüz.

Tüm bunları toplayın sonra şunu düşünün, bunların hepsini meyvesiz yamato yaptı. Zoan kullanıcılarının meyvesi aktif olunca güçlerinin ne kadar katlandığı ortada. Teşekkürler.
off-guard ultiyi anlık tekledik tebrikler. Tıpkı Apoo'nun luffyye yaptığı gibi.
Apoo>Luffy oluyor sanırım. Konuşması hiçbir şey farkettirmiyor.

Luffy'nin g3'lü hali Kaido'ya ne yapmıştı pek hatırlamıyorum :D , Luffy'nin amacı çatıya çıkmak , Page one ile Ultiui yenmek değil.

Aynı Ace ile zamanında Jinbei denk kapışıyor. Jinbei Zoro'dan Kid'den güçlü mü diye sorarım.

Devi Franky de tekleyebiliyor.

Buna eyvallah Yamato dayanıklı çar , güçlü de bir çar zaten.

Meyvesiz Yamato , Sasaki karşısında meyve formuna geçiyordu. Yani Sasaki'nin kendisini zorlayacağını biliyordu.
Teşekkürler.
Yayında bunu kesinlikle konuşucaz bu arada. Böyle keyfi çıkmıyor , MoP ile Çerlo da benimle aynı fikirdedir yüksek ihtimalle 3v1 yap da aklın başına gelsin

off-guard ultiyi anlık tekledik tebrikler. Tıpkı Apoo'nun luffyye yaptığı gibi.
Apoo>Luffy oluyor sanırım. Konuşması hiçbir şey farkettirmiyor.

Luffy'nin g3'lü hali Kaido'ya ne yapmıştı pek hatırlamıyorum :D , Luffy'nin amacı çatıya çıkmak , Page one ile Ultiui yenmek değil.

Aynı Ace ile zamanında Jinbei denk kapışıyor. Jinbei Zoro'dan Kid'den güçlü mü diye sorarım.

Devi Franky de tekleyebiliyor.

Buna eyvallah Yamato dayanıklı çar , güçlü de bir çar zaten.

Meyvesiz Yamato , Sasaki karşısında meyve formuna geçiyordu. Yani Sasaki'nin kendisini zorlayacağını biliyordu.
Teşekkürler.
Yayında bunu kesinlikle konuşucaz bu arada. Böyle keyfi çıkmıyor , MoP ile Çerlo da benimle aynı fikirdedir yüksek ihtimalle 3v1 yap da aklın başına gelsin
Bence tam tersi olacak. :D Mop, Zoro ve Yamato arasında kararsızdı.

Roger'ın rakipleri için yancı deniyordu galiba. Haydi Kid'i anlıyorum da, Law'ın Zoro'dan güçlü olması nasıl gerçek oluyor? Zoro, Law'dan güçlü olsa bile Luffy'den sonraki gelen isim olmuş olmayacak. Teach var, Im var... Cidden bu gerçek nerede yazıyor yaw. :/

Zoro ile ilgili gerçeklerin forumda doğru düzgün çıktığını görmedim. Abartanın da küçük görenin de...
Kid ve Law'ın yeri ayrı mı? İkisi de Luffy'nin ortağı mı? Aralarında rekabet var mı? Evet. Oda daha ne göstersin? 500 bölüm önce üçünü yan yana çizdi gene çiziyor.

Zoro bunlardan güçlü olamayacak. Rayleigh nasıl bazı korsan kaptanlardan güçlü değil. Ama mevzu aynen böyle olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık