Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İtiraf Köşesi

Pqueen'i yabancı sanıyordum. Neden öyle zannettim nasıl öyle izlenim aldım hiçbir fikrim yok. Bir ara KF'de birisi Adriana Lima'dan güzel(troll diil) demişti o zaman bakmıştım yabancı gibi gelmişti.

Neyse Twitterda Mansur başkanımızla buluşacağız tweet'i gördüğümde kısa süreli şok geçirdim ajakakakkakaa

Not: Genel Sohbete yazacaktım da cringe tierini düşürmek için bu konuya yazayım dedin. Herkesin bir şeyleri var...

bundan 3 4 sene önce pcyı yenı almışız bende oyun nerden alınır felan bilmem steam diye bir yer keşfettim sonra babam bana sürpriz olsun diye güzel bir oyun alım steamden 20 tl ye oyun eklerken bende fiyatlar nedir bilmem gittim gta 5 rdr 2 felan ekledim sonra babam bunları görmemiş almış o oyunları hesabına bi baktı 500 yl sonra benim yaptığım anlaşılınca o gün ne biçim dövdü hala o dayağı başka bir yerde yemedim allahtan iade etti aldığı oyunuda iade etti.

bundan 3 4 sene önce pcyı yenı almışız bende oyun nerden alınır felan bilmem steam diye bir yer keşfettim sonra babam bana sürpriz olsun diye güzel bir oyun alım steamden 20 tl ye oyun eklerken bende fiyatlar nedir bilmem gittim gta 5 rdr 2 felan ekledim sonra babam bunları görmemiş almış o oyunları hesabına bi baktı 500 yl sonra benim yaptığım anlaşılınca o gün ne biçim dövdü hala o dayağı başka bir yerde yemedim allahtan iade etti aldığı oyunuda iade etti.
Güldüm ama dayak yemene üzüldüm. Ezkaza bu günlerde diablo 4 aldırmaya kalksan babana o evden cenazen çıkar sanırım.

Kusura bakmayın Cafer hocam. Sekizinci sınıftayken resim odasındaki plastik sandalyeleri ben ve bir grup arkadaşım beraber kırdık. Üç beş yaramaz velettik. Sandalyeleri birbirimize fırlatıp savaşıyorduk. Bunu da tek sefer yapmadık. Adeta bir rutin haline getirmiştik. 2013-2014 eğitim öğretim yılı olması lazım. İşin ilginç yanı birimizin gözü mü pörtler, kafası mı kırılır, burnu mu kırılır hiç düşünmeden yapıyorduk bu eylemi. Ne tür manyak insanlardık onu da çözemedim. Bu da böyle bir anımdır.

Lise son sinifta yakin bir arkadasimin sinif arkadasina gittik. Goya evde bira icip sigara keyfi yapacaktik. Eve gittigimizde bu sinif arkadasi cebinden telefonu cikardi ve okulda surekli olarak onune gelenle yatan bir kizin nudelarini gosterdi. Kizdan nudelar devam etmezse gerekirse tehdit edip nude almaya devam edecegini soyledi. Her ne kadar erkekligime yediremesem de yapma yaziktir ayiptir demekten baska bir sey yapmadim. Hala daha icimde kalan bir pismanliktir o telefonu o gun kirmamis olmak.

Lise son sinifta yakin bir arkadasimin sinif arkadasina gittik. Goya evde bira icip sigara keyfi yapacaktik. Eve gittigimizde bu sinif arkadasi cebinden telefonu cikardi ve okulda surekli olarak onune gelenle yatan bir kizin nudelarini gosterdi. Kizdan nudelar devam etmezse gerekirse tehdit edip nude almaya devam edecegini soyledi. Her ne kadar erkekligime yediremesem de yapma yaziktir ayiptir demekten baska bir sey yapmadim. Hala daha icimde kalan bir pismanliktir o telefonu o gun kirmamis olmak.
O nası okul öyle okullar varmı yoksa bizim okuldan kaynaklı mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık