Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İtiraf Köşesi

@Master of Puppets Heykeller genelde savaşçı , olimpiyat sporcularının ve tanrılarının/tanrıçalarının heykelleri. Bir de idealizm akımı var. Yani en iyisini yapmak. Zor çıkan kasları bırak olmayan kas ekliyorlar :D Attığının ilki Herkül ikincisi Üç Güzeller (Hera, Afrodit ve Athena), üçüncüsü de Milo Venüs'ü. Yanı yarı tanrı ve tanrıçalarının resmini atmışsın.

İki taraf yeterince olgunluğa sahipse ve her şeyden önce arkadaş olarak değer veriyorsa birbirlerine gayette düzelebilir durum.
Olgunlukla alakası yok, erkek eğer gerçekten sevmişse ve ikili arasında bir şey olamıyorsa eskisi gibi devam edemez erkek. Kuzen kalabilmek bile çok zor geliyor.
@MRTFR nin 22 yaşına kadar yaşadığı durumu ben daha uzun yaşadım. Benim açılmam ve sonrasında yaptıklarım bu yüzden hatalarla dolu oldu. Hem benim ailemin istemesi, hem onun ailesinin istemesi de kızda ters etki yarattı. Niyet direk evlilik olunca da kızlar daha ürkek oluyor ister istemez. Kız da bir şeyler hissediyordu ama benim aceleciliğim, acemiliğim vs. olmadı işte. Umut verici tek sözü olmadı ama yanımda gülümsemeden duramaması en büyük umut olmuştu bana. Hep aynı sözleri söyledi 'sen beni sevmiyorsun ve ben birşeyler hissetmiyorum'. Velhasıl kesin dille bir kaç defa istemiyorum diyene kadar perişan oldum ben. Geçen de abim kızla konuşmuş 'ikiniz de aptalsınız olabilecekken olmadı, ikiniz de bişeyler hissediyordunuz, olaylar daha farklı olsaydı bir şeyler olurdu' demiş. Kız da evet olabilirdi demiş. Evet olabilirdi, olmadı ve olmayacak.

Bu sadece itiraf edebildiğim kısmı. Hikaye de elbette daha uzun ve karışık. İkili ilişkiler konusunda şöyle bir düşüncem olmuştu hep;hayatımda tek bir kişiyi seveyim, evleneceğim insanı. Bunun bu kadar yanlış olabileceğini düşünememiştim. Böyle düşünmemin kişiliğimle de alakası var. Ben kolay kolay sevmem, hislerimden emin bir insanım, sevince tam severim ve zor vazgeçerim. Bir insanı sevip, onunla bir şeyler yaşayıp, sonra yolunu ayırabilmek bana hala korkunç geliyor, doğama aykırı.

@MRTFR bu itiraflarımı sana yardımcı olması için yaptım(gerçi hem ben hem sevdiğim kız biraz kafadan kontağız). Sana tavsiyem hislerini hisettir önce. Onun 'acaba bana karşı hisleri mi var?' düşüncesiyle bir süre seni gözlemlemesinin sana çok faydası olur. Sonra hislerini açıkladığında da çok çok seviyorsan bile çok çok sevdiğini söyleme. Ne yazıkki bir kızı kazanmak istiyorsan hislerine göre hareket etmemen gerekiyor, onun hislerini kontrol etmen gerekiyor.
Not; Bahsettiğim kıza ilk açılmam yaş 24, ikinci açılma yaş 25, şu an yaşım 26

@Master of Puppets Heykeller genelde savaşçı , olimpiyat sporcularının ve tanrılarının/tanrıçalarının heykelleri. Bir de idealizm akımı var. Yani en iyisini yapmak. Zor çıkan kasları bırak olmayan kas ekliyorlar :D Attığının ilki Herkül ikincisi Üç Güzeller (Hera, Afrodit ve Athena), üçüncüsü de Milo Venüs'ü. Yanı yarı tanrı ve tanrıçalarının resmini atmışsın.
Ben aksini iddia eden bir şeyi attığımı söylemedim ki? İdeal güzelliği Afrodit değil de çorbacı Ahmet Efendi mi belirleyecek?

İtiraf ediyorum ki milyonda bir denilen, sinsi , çok zor ve acı verici bir hastalıkla sınanıyorum. Ve bunla yaşayıp öleceğim gerçeği beni öylesine ürkütüyor ki.
Tedavi desen yok ilaç desen yok. Sırf ağrı kesicilerle ertelenen bir llet ki tek amacı acı çektirmek.
Beni ayakta tutan tek şey umudum ve inancım sanırım.
Ama nereye kadar.
Bazen istemey istemeye "neden ben" dyesim gelyor ama diyemiyorum. Bu bana verilddiyse bir sebebi, hikmeti olmalı diyorum.
Hani derler ya Allah düşmanıma bilee vermesin diye... Aynen öyle.

İtiraf ediyorum ki milyonda bir denilen, sinsi , çok zor ve acı verici bir hastalıkla sınanıyorum. Ve bunla yaşayıp öleceğim gerçeği beni öylesine ürkütüyor ki.
Tedavi desen yok ilaç desen yok. Sırf ağrı kesicilerle ertelenen bir llet ki tek amacı acı çektirmek.
Ama nereye kadar.
Bazen istemey istemeye "neden ben" dyesim gelyor ama diyemiyorum. Bu bana verilddiyse bir sebebi, hikmeti olmalı diyorum.
Sabır ve sağlık diliyorum sana :üzgünüm:

Ama nereye kadar.
Geçmiş olsun. Allah güç ve sağlık versin

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık