Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Issho'nun Hedefi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilmiyorum ya kör olduğu için küçümsüyor belki Dof ilk defa görüyor kendisini. Amiralin meyvesi yıkım gücü top 5 e girer fiziksel özelliğide güçlü çıkarsa kizaruyuda geçer.Kör olmasından dolayı kenbonshokusu diğer amirallere nazaran çok daha fazla gelişmiştir
Gönül gözü açık şeker gibi adam :D

Benim esas merak ettiğim konu bütün Savaş Lord'ları birleşip tayfa kursa acaba Yeni Dünya nasıl bir hal alırdı ? Bunlar Yeni Dünya'da ne yapıyorlar ? Dof''u anlarım ama Buggy ve Mihawk gibi adamlara hiç mi Yonkou'lar saldırmıyor, Mihawk dediğin adam tek başına dolaşan birisi her ne kadar Dünya'nın en iyi kılıç ustası olsa da neden saldırmazlar anlamış değilim ?! Şu kol kesen, Mihawk ve Dof harici o kadar da etkili olduklarını sanmıyorum. Law dediğin adam ise 100 tane korsanın kalbini getirmiş ama ne tür adamların gatirmiş orası muamma.

Benim esas merak ettiğim konu bütün Savaş Lord'ları birleşip tayfa kursa acaba Yeni Dünya nasıl bir hal alırdı ? Bunlar Yeni Dünya'da ne yapıyorlar ? Dof''u anlarım ama Buggy ve Mihawk gibi adamlara hiç mi Yonkou'lar saldırmıyor, Mihawk dediğin adam tek başına dolaşan birisi her ne kadar Dünya'nın en iyi kılıç ustası olsa da neden saldırmazlar anlamış değilim ?! Şu kol kesen, Mihawk ve Dof harici o kadar da etkili olduklarını sanmıyorum. Law dediğin adam ise 100 tane korsanın kalbini getirmiş ama ne tür adamların gatirmiş orası muamma.
Kaptanları Tsubasa olurdu herhalde :D:D:D

Savaş lordlarının sorumlulukları denizcilere değil hükumete karşı. Kuma da takım adalardayken kizarunun işini bozup bizimkileri kurtamıştı(!) Kizaru "burada ne arıyorsun ?" diye sorduğunda "sana karşı bir sorumluluğum yok" gibisinden konuşup cevap vermemişti.

@Dragon Saka-san ile İssho nun hem fikir oldukları konusunda hem fikirim.Şu zamana kadar Shilerin WG ye faydadan çok (faydaları neredeyse 0) zararı oldugu aşikar.Zaten şahsen serinin başından beri Shilik ünvannın gereksiz oldugunu düşünüyorum.Çünkü yaptıkları ordada ve külliyen zarar.Bu rütbedekiler takım elbiseli terorist gibiler.

Shilik ünvanınn kaldırılması çok makul ve mantıklı gözüküyor.Yerine bişeyler koyarlarmı, evet koyacaklardır ve bunun CP ler gibi özel yetiştiirlmiş direk WG den emir alan bir grup olması akla iyi olur.

Lordlar ne kadar zararlı işler yapsalar da var olmaları bile diğer korsanlar daha doğrusu korsan adayları için caydırıcı güçtür. Bu insanlar gerçekten güçlü kimseler var olan bir savaşı değiştirebilecek kapasiteye sahipler. Marineford da adam gibi bir şey yapmama sebepleri gerek duyulmadığındandır. Beyazsakal korsanları baskın taraf olsalar bunlarda el atardı. Amiralimizin hedefi gerçekten büyük, büyük olduğu kadar gerçekleştirmesi zor. Bu forumda Lordluk biraz küçük görüldüğünden adamların ne kadar büyük olduğu unutulduğundan yıkılsın denilebilir ama Hancock'u yıkmak içim amiral gerekir öyle 2-3 koramiral gelsin yıksın olmaz.;)

Lordlar ne kadar zararlı işler yapsalar da var olmaları bile diğer korsanlar daha doğrusu korsan adayları için caydırıcı güçtür. Bu insanlar gerçekten güçlü kimseler var olan bir savaşı değiştirebilecek kapasiteye sahipler. Marineford da adam gibi bir şey yapmama sebepleri gerek duyulmadığındandır. Beyazsakal korsanları baskın taraf olsalar bunlarda el atardı. Amiralimizin hedefi gerçekten büyük, büyük olduğu kadar gerçekleştirmesi zor. Bu forumda Lordluk biraz küçük görüldüğünden adamların ne kadar büyük olduğu unutulduğundan yıkılsın denilebilir ama Hancock'u yıkmak içim amiral gerekir öyle 2-3 koramiral gelsin yıksın olmaz.;)
Amiral çok ağır kaçar kardeşim Hancock'a.Bu adamların bir ağırlığı var her işe bunları mı yollayacaklar ? 3 koramiral Hancock'a çok kötü fanteziler yapar :D Ne sanıyorsun anlamadım ki üç koramiralde erekte olacak daha sonra da taşlaşacak mı ?

Amiral çok ağır kaçar kardeşim Hancock'a.Bu adamların bir ağırlığı var her işe bunları mı yollayacaklar ? 3 koramiral Hancock'a çok kötü fanteziler yapar :D Ne sanıyorsun anlamadım ki üç koramiralde erekte olacak daha sonra da taşlaşacak mı ?
Koca krallığı 3 koramiral alır mı diyorsun? Hancock zaten ikisini alır, öbürüne de artık ne olur sen düşün:D Hancock ,Mihawk Dof yeni katılan Lord bunlara amiral şart.:good: Hatta Law'ı da katabiliriz Bunları indirmek için bir kaç koramiral yetiyorsa ne anlamı kaldı o hep konuşulan 3 dengenin.

Koca krallığı 3 koramiral alır mı diyorsun? Hancock zaten ikisini alır, öbürüne de artık ne olur sen düşün:D Hancock ,Mihawk Dof yeni katılan Lord bunlara amiral şart.:good: Hatta Law'ı da katabiliriz Bunları indirmek için bir kaç koramiral yetiyorsa ne anlamı kaldı o hep konuşulan 3 dengenin.
Yok krallıktan bahsetmiyorum ben,Hancock vs 3 koramiralden bahsediyorum.Adadan bahsediyorsan 5 koramiralle gelirler yıkım çağrısı gibi düşün,gerekirse onların da yanlarına bir kısım comodor ve kaptan verirler.Daha sonra adayı yıkarlar başlarına.Yani bence amirale gerek yok Amazon Lily'nin yıkılması için.

Yok krallıktan bahsetmiyorum ben,Hancock vs 3 koramiralden bahsediyorum.Adadan bahsediyorsan 5 koramiralle gelirler yıkım çağrısı gibi düşün,gerekirse onların da yanlarına bir kısım comoder ve kaptan verirler.Daha sonra adayı yıkarlar başlarına.Yani bence amirale gerek yok Amazon Lily'nin yıkılması için.
3'e karşı kaybeder tabii ya 2 olsa tamam ama 3 çok fazla:D Yıkım ekibi bence de yıkar fakat o yılan kardeşler 2 tane koramiralle başa çıkabilirlerse iş değişebilir. Peki aynı yıkım ekibi Dof'un adası ne yapar:D Geldikleri gibi giderler herhalde:ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık