Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 275 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    330
Güncelleme için teşekkürler.
Bu adamı görünce sanki serideki haki kavramı tam potansiyelinde kullanılmamış biraz yavan kalmış gibi hissediyorum. Yani mesela adamın gözleri görmüyor ama çevresindeki insanları ruh hallerine göre tanımlıyor, onların aurasını hissediyor bence bu çok değişik bir güç. Biz baya baya kalıplara sokuyoruz bu hakileri, Issho amcamız olmasaydı ve biri çıkıp "gözlem hakisiyle aura görmek" diye bir fikir ortaya atsaydı heralde kimse olası gözüyle bakmazdı ama bakın oluyormuş. Keşke hakilerin herkeste ortak/genel kullanımları dışında şahıslar özelinde böyle özgün kullanımlarını da daha sık görebilsek.

Fuji dressroza da malesef elinden geleni yapamadi yapmadi degil. Sistemden dolayi. Zaten shici meselesine karsi ve hükümeti de heralde sevmiyor. Malesef biraz zayif gördük yoksa dof gg, rahat alirdi.

Karakter agir bir karakter, seslendirmeside iyi. k.hakisi ile dövüse mani olmayacak vs.ler atabiliyor. Bana biraz usopp hatirlatti o da görüntü olarak görüyordu hakide karakterleri.

Yerçekimi meyvesi gerçekten saglam. Kiliçta vardir kendi yememistir diye düsünüyorum. ileride muhtemel zoro ile karsilasir.

Karakteri biraz naif gibi. Demisti gördüklerimden sonra gözlerimi kapattim diye. vs. leri biraz zayif gibi görünse de bayagi güçlü oldugunu düsünüyorum. Birini öldürecek tip yok ama amiral hakkini verecek gücü var.

Ayrica son olarak, muhtemel bir fuji vs. mihawk gelebilir. Malum shici'ler artik araniyor. Böyle bir durum olursa vs.'de fuji alir muhtemelen.

Bu adamın geçmişte ki Shichilerden biriyle bir bağlantısı var muhtemelen. Oradan takmış bu Shichi sistemine, gözlerini de kendi kör etmiş zaten muhtemelen büyük olaylara şahit olmuş. Adamın Denizcilere katılma sebebi bir kere ''Shichibukai sistemini kaldırtmak''

Çok büyük adam. Sistemin içinden olup, varolan sistemi değiştirme, eleştirme yapan kişileri severim. Geldiği gibi icraatını yaptı.

Çok büyük adam. Sistemin içinden olup, varolan sistemi değiştirme, eleştirme yapan kişileri severim. Geldiği gibi icraatını yaptı.
Ha ama tek eksiği ağırlığı. Sakazuki'ye posta koymasına rağmen, Ne Sakazuki ne de Kuzan kadar ağırlık koyamadı. Güç olarakta beni yeterince tatmin etmedi. Beğendiğim yönleri olsa da şuan ya da şuan demeyelim Dressrosada gördüğüm hali Amiral pozisyonu için yeterince tatmin edici değildi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık