Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    329
İyi mi kötü mü bilmem ama güçsüz diyen arkadailar argümanlarını yazabilirler mi? Yahu adam yerçekimini kullanıyor. Yerçekimi. Benim gözümde deprem meyvesinden daha güçlü meyve bu. Yeri gelir ayı düşürür ne bilim jüpiteri düşürür. Düşürür de düşürür. =)
Kafaya meteor indirmek 1v1 için çok kullanışlı değil. Kolay dodgelanabilecek bir saldırı tipi. Ha kütle çekim zımbırtılarına girerse über olur da öyle bir topa girmez Oda. Yapacak olsa Kizaru'nun pırıltı meyvesinde yapardı.
Deprem meyvesi seride gördüğümüz en yıkıcı meyve olabilir. Ki Logia falan demeden ağzına vurabiliyorsun. Bu bile çok büyük bir avantaj aslında.

Kafaya meteor indirmek 1v1 için çok kullanışlı değil. Kolay dodgelanabilecek bir saldırı tipi. Ha kütle çekim zımbırtılarına girerse über olur da öyle bir topa girmez Oda. Yapacak olsa Kizaru'nun pırıltı meyvesinde yapardı.
Deprem meyvesi seride gördüğümüz en yıkıcı meyve olabilir. Ki Logia falan demeden ağzına vurabiliyorsun. Bu bile çok büyük bir avantaj aslında.
Meyveyi tam göstermediler bence. Adamı akainu boşuna amiral yapmamıştır. Adam tüm nesnelere yer çekimi uygulayabiliyorsa logia türüde sonuçta doğada bulunan şeyler. Ona da uygulayabilir. Ki ışık bile kütle çekimden etkileniyor. İlerde daha ayrıntılı görürüz inşallah. Ama adama boş demek biraz saçma.

Meyveyi tam göstermediler bence. Adamı akainu boşuna amiral yapmamıştır. Adam tüm nesnelere yer çekimi uygulayabiliyorsa logia türüde sonuçta doğada bulunan şeyler. Ona da uygulayabilir. Ki ışık bile kütle çekimden etkileniyor. İlerde daha ayrıntılı görürüz inşallah. Ama adama boş demek biraz saçma.
Boş denmesinin sebebi tavırları yaw. Dressrosa'da şunun yerinde Saka olsa kimse sağ çıkabilir miydi o adadan?

Boş denmesinin sebebi tavırları yaw. Dressrosa'da şunun yerinde Saka olsa kimse sağ çıkabilir miydi o adadan?
Amiral olamaz güçsüz diye yazanlar olmuş. Ben ona binaen yazdım. Tavrı konusunda çok ucu açık hareketleri oldu. Hee yere çekilebilir. O yüzden başta iyi mi kötü mü bilmem dedim.

Eski üçlüden sonra öyle düşünülmesi bir parça normal ama.
Katılıyorum. Seri sonunda tüm denizcilerin, en azından büyük kısmının mugiwara tarafında olacağını düşünüyorum. Kullanıldıklarını öğrendikleri vakit. Kutsal ejderlerin eski krallığa yaptıkları başlarına gelecek bence. Tüm dünya onlara karşı olacak.

Katılıyorum. Seri sonunda tüm denizcilerin, en azından büyük kısmının mugiwara tarafında olacağını düşünüyorum. Kullanıldıklarını öğrendikleri vakit. Kutsal ejderlerin eski krallığa yaptıkları başlarına gelecek bence. Tüm dünya onlara karşı olacak.
Bütün üst rütbeli denizciler olan bitenin farkında. Tek bir ses dahi etmiyorlar. İyisiyle kötüsüyle ortadaki düzen ve refahı o kutsallara borçlu olduklarının farkındalar. Bahsettiğin gibi büyük taraf değişikliği şu kılıç yapılanması ve çevresinde gerçekleşir en fazla. Bakalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık