Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    329
O kadar adam kim ? law mı gücü yetmeyen zoro mu ? Dof ve luffy dışında ona adam gibi zarar verecek kişi yok.(sabo gitmişti).Ayrıca denizcilerin sonunu bu olay getirmez ki.Koca savaşta bitmemiş denizciler sırf luffy yi öldürmedi diye mi dağılacak koca örgüt ? Yonkou hariç kimi toplayıp yıkılacak o yapı ? Denizcilerin sonunu getirecek ne demek ya komik olmayın :D
Evet, son savaşta Luffy bunların bütün kirli çamaşırlarını ortaya döküp, işlerini bitirecek. Fujitora'nın bu itaatsizliği gün gelecek denizcilerin sonunun gelmesine sebep olacak.

Onun haricinde yazdıklarıma çok takılma, iddia yüzünden cezalıydım, o yüzden yazıyordum. :ehe:

Torpilli olunca böyle oluyor işte. Dünya vasıfsız grubu başkan adayı olmuş ama onu da kazanamamış. O kadar vaıfsız işte. :D Dragon kazanmış.

Sivil diyen ama tek bir sivil kurtardığı görülmeyen bir amiral.
Adam akıllı.Korsanı korsana kırdırdı xD Kralın önünde eğilip hem denizcileri sevdirdi,hem WG ye müttefik kazandırdı :D Siz hala dofa yardım etmedi diyin.

Doffy-kun devrimci miydi pardon yanlış alarım :D Barto fuji ye göre çer çöp ne işi olur onunla.Luffy yi salmış adam.
O çer çöp dediğin korsanlar masum sivillerin hayatını alıyor. Kendi astını koruyamayan amiral mi olur? Fuji'ye ya yalancı ya da vasıfsız diyorsun? Karar ver? Sivil diyorsa çer çöp korsanı da önemsemesi gerekmiyor mu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık