Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Kuzan

Kim Kazanır

• Kullanılan toplam oy
    111
@karolla

Dressrosa'da bu adam bizimkilere sempati duydu. Denizcilerin sisteminin kötü olduğunu biliyor. Dünya hükümetine güvenmiyor.

Hala Zoro vs Fuji diyorsun ya. Bir insan bu kadar öngörü fakiri olabilir.

Gene olayı kılıç ustalığına da bağlamışsın. Efsane ya.

Yami

Olay öyle değil. Bu adam buz değil. Meyvesi serin serin tarzında bir şeydi diye hatırlıyorum. Yani sandığından çok daha soğuk olabilir Aokiji. Öyle ki Magma'yı bile donduracak soğukluğa erişebiliyordur. Yoksa imkanı yok 10 gün dövüşmesinin Akainu'ya karşı. Aokiji'de haki var da Akainu'da bu adamın yarısı kadar da mı haki yok? :S
Serin veya parıltı felan geçelim bunları artık :D
Ace bildiğim ateş işte ama meyvesi neydi parıltı mıydı neydi. Aokiji serin midir nedir Buz işte.
Ateş karşısında hiyerarşik olarak düşüktü ve eridi.
Ateşin üst versiyonu olan Magmayı nasıl dondursun ? Meyvelerin limiti vardı.
Yani lastiğin en fazla uzayabileceği uzunluk , ateşin en fazla sıcaklığı felan. Yoksa güneş olurdu.
Buz düşük işte. Adam buna dayanmış başarmış

Serin veya parıltı felan geçelim bunları artık :D
Ace bildiğim ateş işte ama meyvesi neydi parıltı mıydı neydi. Aokiji serin midir nedir Buz işte.
Ateş karşısında hiyerarşik olarak düşüktü ve eridi.
Ateşin üst versiyonu olan Magmayı nasıl dondursun ? Meyvelerin limiti vardı.
Yani lastiğin en fazla uzayabileceği uzunluk , ateşin en fazla sıcaklığı felan. Yoksa güneş olurdu.
Buz düşük işte. Adam buna dayanmış başarmış
Ateş karşısında hiyerarşik olarak düşük nasıl oluyor? Ateş ile buz orda birbirini nötrlemiş. Zira Aokiji orda buzdan bir saldırı yapıyor. Ama her şeyin donma sıcaklığı bir değildir. Bu adam başka bir şeyi de buz haline getirebilir. Orda havada ki gazı belkide buz haline getirdi. Magma'yı soğutabilir. Zira başka çaresi yok Akainu'ya karşı böyle bir dezavantaja sahipken 10 gün dövüşmesi mantıksız olur. Zira dediğinize göre Akainu'ya zarar verme şansı hiç olmuyor. Ama Akainu'nun boğazından beline doğru bildiğin yanık izi gibi bir şey var. Bildiğin magma adam yanmış. Buz yanığıdır o.

karolla

@karolla

Dressrosa'da bu adam bizimkilere sempati duydu. Denizcilerin sisteminin kötü olduğunu biliyor. Dünya hükümetine güvenmiyor.

Hala Zoro vs Fuji diyorsun ya. Bir insan bu kadar öngörü fakiri olabilir.

Gene olayı kılıç ustalığına da bağlamışsın. Efsane ya.
Sempati duyduysa ne olmuş? Luffy de sempati duydu ama gitti saldırdı. Fuji de luffye saldırdı sempati duymasına rağmen. Profesyonellik başka bu başka. Tayfaya sempati duyan aokijinin, mihawkın savaşta yaptığı da ortada.

Yami

Ateş karşısında hiyerarşik olarak düşük nasıl oluyor? Ateş ile buz orda birbirini nötrlemiş. Zira Aokiji orda buzdan bir saldırı yapıyor. Ama her şeyin donma sıcaklığı bir değildir. Bu adam başka bir şeyi de buz haline getirebilir. Orda havada ki gazı belkide buz haline getirdi. Magma'yı soğutabilir. Zira başka çaresi yok Akainu'ya karşı böyle bir dezavantaja sahipken 10 gün dövüşmesi mantıksız olur. Zira dediğinize göre Akainu'ya zarar verme şansı hiç olmuyor. Ama Akainu'nun boğazından beline doğru bildiğin yanık izi gibi bir şey var. Bildiğin magma adam yanmış. Buz yanığıdır o.
Bro erimiyor muydu ben öyle hatırlıyorum. İşe yaramadığını anlayınca bırakmıştı. Yanlış mı hatırladım ?
O sayıyı bulup bakayım bi. Lakin adama yaklaşan kılıçlar bile erirken sanmıyorum Buz dengi olsun.
Nötürlese bile ateşin üstü bir meyve belki de sıcaklık konusunda en üst mertebe olan meyvelerden.
Buzun mücadele edebilmesi mucize bence. Hakisi ile çizmiştir.

Ah gidi ah Fuji'ye bak sen. Dün Neko-İnu ile vs atıyordu şimdi Kuzan'a kadar yükselmiş.:D

Kuzan hakiyi sürekli kullanmak zorunda değil, meyve tabanlı akar ama Fuji öyle değil. Fuji hiç bir logia amirali yenemez.

Ayrıca Fuji kör, ama bizden iyi görüyor demeyin, sürekli haki lazım.

3 saat bile kapışmazlar. Kuzan rahat alır.

Sempati duyduysa ne olmuş? Luffy de sempati duydu ama gitti saldırdı. Fuji de luffye saldırdı sempati duymasına rağmen. Profesyonellik başka bu başka. Tayfaya sempati duyan aokijinin, mihawkın savaşta yaptığı da ortada.
Amacı Shichibukai sistemini yıkmak olan, denizcilerden ve hükümetten hoşlanmayan, bizim tayfaya yakınlık duyan adamla Zoro vs mi atar?

Az hikayesel bak şu seriye yahu.

Bu adamla Zoro anca son savaşta kapışır. Orada kimin yanında olur bu adam? Luffy'nin mi, Denizcilerin mi? Az hikayesel bak.

Zoro'yu herkesle dövüştürdün be. Az düşünsen bu tarz bir şeyin olma ihtimali kalmadığını göreceksin de işte neyse.

Bro erimiyor muydu ben öyle hatırlıyorum. İşe yaramadığını anlayınca bırakmıştı. Yanlış mı hatırladım ?
O sayıyı bulup bakayım bi. Lakin adama yaklaşan kılıçlar bile erirken sanmıyorum Buz dengi olsun.
Nötürlese bile ateşin üstü bir meyve belki de sıcaklık konusunda en üst mertebe olan meyvelerden.
Buzun mücadele edebilmesi mucize bence. Hakisi ile çizmiştir.
O meyvenin doğal düşmanı bence Aokiji'nin meyvesi. Yani Akainu'ya karşı en rahat savaşabilecek adam şu evrende Aokiji idi bence. Bana doğal düşman gibi geldiler.

Ateş ile buz nötrlüyordu birbirini diye hatırlıyorum. Tam da belli olmuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık