Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Issho vs. Donquixote Ailesi

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    121
Anket sonucunu görünce Doflamingo dahil mi değil mi diye bi şüphelendim. Dof Family Gömer. Tek Amiral Dof Family'i almak için yeterli değil. Akainu belki ama İssho yapamaz.

Fujiye oy verdim. Amiral olduğu için değil kör bi amiral olduğu için fujiye veriyorum. Sayı üstünlüğü sayesinde dof tarafı sürpriz saldırı avantajına sahip olabilirdi ama fujitora'nın boğazına saldırmakla ensesine saldırmak arasında fark yok.
Vergo, pica ve diamante dışındakiler alan saldırısıyla temizlenir. Ama bu üç karakteri indirmek için onlara odaklanması gerekir ve dof izin vermez buna. çok zorlanarak fuji kazanır.

Dof ailesinin geri kalanı da dahil olsa ( Vergo, CC, Monet ) tereddütsüz Dofy derim.
Böyle de kararsızım Dofy family tarafında güç olarak olmasa da çeşitli, garip ve bir o kadar da tehlikeli yetenekler var. Viola, Sugar gibilerine karşı biranlık açık verirsen işin biter.
Dofy Family diyorum.

One piecede nicelik daha fazla iş yapıyor gibi. Bknz. Kaidou vs 9 kın, wb vs çeşitli koramiraller. Luffyyi döven denizci hafif rütbelileri.
Big momun sürünmesi.
Dof family alır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık