Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho, Savaş Lordları'na Meydan Okuyor

Hangi shichide düşer?

• 1.Raunt yenilir.

• 2.Raunt yenilir.

• 3.Raunt yenilir.

• 4.Raunt yenilir.

• 5.Raunt yenilir.

• 6.Raunt yenilir.

• 7.Raunt yenilir.

• 8.Raunt yenilir.

• Hepsini yener.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Konuya tekrar bakınca sırf Dof için açtığın çok belli. Anket Dofta bitiyor. Eski yeni demişsin Teach falan yok :/ Ayrıca Dofun tanıtımı çok daha kapsamlı :( @gyjbsch
Gerekli noktalara değinmiş,gerisi boş beleş adamlar uğraştığına değmez. :D Gücü ve derinliği olanları anlatmış işte.
Bence bu konu gerçek olsaydı seri içinde bir bug oluştururdu.Çünkü İssho vasıfsız olduğu için lordlara sırayla meydan okuyamayacağı için error ibaresini görürdük. :/

Kedi ve Köpek işkence görmüş fakat göstermedi bize. Tayfadan birinin uzvu giderse kötü olur.
Takip edenler için macera=zarar getiren bir şey anlamı taşır.
Law'ınkini ise iyileştirdiler. Arada sırada oluyor bu zaten.

Takipçilerini düşündüğünü düşünüyorum. Ana karakterlerin uzvunun gittiği bir shounen var mı?
HxH var hacı. Bak HxH'ı hatırlayınca üzüldüm yine. :( Lanet mangaka. :S

Konuya tekrar bakınca sırf Dof için açtığın çok belli. Anket Dofta bitiyor. Eski yeni demişsin Teach falan yok :/ Ayrıca Dofun tanıtımı çok daha kapsamlı :( @gyjbsch
İstesem daha kapsamlı da yaparım ama okuyan olmaz. Bunu Fuji için açmıştım aslında, Dofy için açtığımı ne çabuk unuttun, Wb bile vardı onda.:D Fuji'yi gözümde çok büyütmüşüm. Sen 5. rauntta gömmüşsün, Fuji'nin nasıl bir vasıfsız olduğunu en iyi tahmin edenlerden olmuşsun.
En iyisi odanın yazdığına göre sırala. Weevili de eklersin hem güncellenmiş olur. Kimse ona itiraz etmez.
Edit: Konuyu açtığın zamanı hatırlıyorum. Dof geçti gitti artık kurtul bu tutkundan. :S
Yahu konuyu ben hortlatmayı bırak yorum bile yapmadım. Sadece arkadaşa açıklama yaptım. Weevil için ise erken, gereksiz tartışma çıkar amiral kolu aldı veya almadı diye. Zaten bu saatten sonra mümkün olduğu kadar içinde Dof'un olduğu bir vs falan ayarlamam.

Son düzenleme:
Gerekli noktalara değinmiş,gerisi boş beleş adamlar uğraştığına değmez. :D Gücü ve derinliği olanları anlatmış işte.
Bence bu konu gerçek olsaydı seri içinde bir bug oluştururdu.Çünkü İssho vasıfsız olduğu için lordlara sırayla meydan okuyamayacağı için error ibaresini görürdük. :/
Fujinin vasıfsız olduğu konusunda çok ayrı düşünmüyoruz en azından :/

İstesem daha kapsamlı da yaparım ama okuyan olmaz. Bunu Fuji için açmıştım aslında, Dofy için açtığımı ne çabuk unuttun, Wb bile vardı onda.:D Fuji'yi gözümde çok büyütmüşüm. Sen 5. rauntta gömmüşsün, Fuji'nin nasıl bir vasıfsız olduğunu en iyi tahmin edenlerden olmuşsun.
Unutur muyum. Hepsini yener demiştin :( Hancock hemen hemen bütün erkek karakterleri (hatta çoğu kadını da) counterladığı için :(

Fujinin vasıfsız olduğu konusunda çok ayrı düşünmüyoruz en azından :/

Unutur muyum. Hepsini yener demiştin :( Hancock hemen hemen bütün erkek karakterleri (hatta çoğu kadını da) counterladığı için :(
Bak o zaman biraz inadına yürümüşüm ve hatalıymışım ama bu konuda temizim. Tek bir mesaj atıp bırakmışım, ne haterlık yapmışım ne başka bir şey. Bak Fuji konusunda bile aynı düşünüyormuşuz.:D

@Millennium Wizard ve Zag
Fuji vs Neko+İnu açayım mı, dönüşümlü savaş gibi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık