Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İSS Dayanışması

Tercihiniz?

• TTNet ile yola devam edeceğim.

Kullanılan: 17 20.5%
  • FixNet

Kullanılan: 2 2.4%
  • TurkNet

Kullanılan: 21 25.3%
  • Superonline

Kullanılan: 23 27.7%
  • Vodafone

Kullanılan: 5 6.0%
  • Millenicom

Kullanılan: 2 2.4%
  • KabloNet

Kullanılan: 10 12.0%
  • Himnet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer

Kullanılan: 3 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    83
Normalde aklımda Türknet vardı fakat müşteri hizmetlerinin ilgisizliği ve çok fazla bağlantı kopukluğu yaşandığı için şimdilik ikinci plana attım.

Senin attığın FixNet fiyat/performans olarak bana da uygun geldi @Smoker Geçtiğin zaman düşüncelerini paylaşır mısın konuda?
Müşteri hizmetleri ilgisiz değil kanka, öyle bir müşteri hizmetleri yok :d Adamlar tamamen robota dayalı çalışıyor. İletişim kurabileceğin herhangi bir çalışanları yok. Bir sorun çıkarsa oturduğun yerden kalp krizi geçirmek dışında bir şey gelmiyor elinden.

2 senedir hem evde hemde işyerinde turksat uydunet kullanıyorum arkadaşlar . 24mbs hız 50 gb akn +kablo tv 60 tl(ortalama 20-24 arası destekliyor, hiç 20'nin altına düştüğünü görmedim) .Ben +10 tl ye sinema paketi aldım ekstradan .Herkese tavsiye ederim hiç bi sorun yaşamadım. Türktelekom'un alt yapsını kullanmıyolar, kendi altyapıları var. Tek sıkıntı çok fazla yaygın değil şuan.Denizli'de sadece 4-5 mahallede mevcut. Fiyatlara bakmak isterseniz; https://www.turksatuydunet.com/#uydunet-kampanyalari

Müşteri hizmetleri ilgisiz değil kanka, öyle bir müşteri hizmetleri yok :d Adamlar tamamen robota dayalı çalışıyor. İletişim kurabileceğin herhangi bir çalışanları yok. Bir sorun çıkarsa oturduğun yerden kalp krizi geçirmek dışında bir şey gelmiyor elinden.
Var aslında yapabileceğim şeyler. Eğer internette kopmalar yaşıyorsan DSL ayarlarından kararlılık ayarını düşürebilirsin. Hızın düşer, ping düzelir. Sonra istediğin zaman eski haline getirebilirsin. Müşteri hizmetlerinin yaptığı da bu zaten. 16 mbit paket mi var mesela 12'ye sabitledim diyor. Bunu zaten modemden yapabilirsin. Sorun dışarıdan kaynaklıysa yani DSL ışığı yanmıyorsa mesela online işlemlerden sorunu yazınca zaten direkt saha ekiplerinin ekranına düşüyor. Benim insan olmamasından ötürü yaşadığım tek sorun bir seferinde private ip adresi vermeleriydi. 192.168.x.x, 10.x.x.x ve 172.16.x.x ile başlayan adresler. Bunlar genel ağa açık değil. Borç gibi durumlarda atıyor kullanıcıya bu adresi iss. Turk.net sehven borcum olduğuna kanaat getirmiş bunu atamış. Tabii internet yok çözüm basit yeniden public adres atayacaklar sorunu da yazdım çözümü de söyledim ama saha ekibinin cahilliğinden midir nedir söylediğim çözümü umursamadı kablolaları kontrol etti. 3 4 gün sonra ancak turk.net'ten arandım durumu açıklayınca hemen yaptılar. Sonra uyardım bakalım umarım bu kullanıcı deneyimi ciddiye almışlardır da sonraki benzer durumlarda daha hızlı çözüm getirebilirler.

Superonline'ım var. Premium paket ama adını hatırlamıyorum. Yaklaşık 6 aydır 140 TL verip 30 megabit internet hızım ve AKK olmadan kullanabiliyorum. Çok aşırı memnunum, bir de reeder vermişlerdi premium üyesi olduğum için onu da kullanıyorum. 2 yıl taahhüt yapmışlardı. Kanunla beraber faturamda değişiklik olur mu bilmiyorum olursa haber veririm.

Çok pahalı evet ama zaten çalışan bir insanım. Eve geldiğimde bir keyfim var o da doyasıya video, film, dizi izlemek ve zaman kalırsa oyun oynamak. Zamanında çok çektim tahammülüm kalmadığı için böyle bir yola başvurdum.

İstediğiniz ucuz interneti değil ama istediğiniz memnuniyeti sonuna kadar sağlayabileceğine inancım tam.

Ttnet kaldırmış paketleri, ölümü gösterip sıtmaya razı etme taktiği. Şubatta sözleşme bitiyor benim de kurtulmaya az kaldı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık