Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İSS Dayanışması

Tercihiniz?

• TTNet ile yola devam edeceğim.

Kullanılan: 17 20.5%
  • FixNet

Kullanılan: 2 2.4%
  • TurkNet

Kullanılan: 21 25.3%
  • Superonline

Kullanılan: 23 27.7%
  • Vodafone

Kullanılan: 5 6.0%
  • Millenicom

Kullanılan: 2 2.4%
  • KabloNet

Kullanılan: 10 12.0%
  • Himnet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer

Kullanılan: 3 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    83
5 yıl ttnet kullandım düşman başına. son 2 yıldır turknet kullanıyorum. bu 2 yılın 1 yılı 4 kişilik evde 2 hat vardı hatta. malum oyunlarda ms sorunu falan olmasın diye. öyle ultra memnunum diyemem ama pek başımı ağrıtmadı. ha yeni yıldan sonra fiyatları ne yaparlar bilmem ama tavsiye ederim. ayrıca ttnetten aldıkları interneti akksiz taahütsüz daha ucuza nasıl veriyorlar onu hala anlamadım.

5 yıl ttnet kullandım düşman başına. son 2 yıldır turknet kullanıyorum. bu 2 yılın 1 yılı 4 kişilik evde 2 hat vardı hatta. malum oyunlarda ms sorunu falan olmasın diye. öyle ultra memnunum diyemem ama pek başımı ağrıtmadı. ha yeni yıldan sonra fiyatları ne yaparlar bilmem ama tavsiye ederim. ayrıca ttnetten aldıkları interneti akksiz taahütsüz daha ucuza nasıl veriyorlar onu hala anlamadım.
Toptan alıyorlar.

En iyisi o gibi duruyor.
En güzel yanı taahhüt olmaması ama tabii sıkıntılı durumları da var TT alt yapısı kaynaklı olduklarından. TT bu tarz durumlarda bildiğin işgüzarlık yapıyor. 15-30 gün gibi süreler içerinde sisteme düşme gibi durumlar okumuştum ekşideki başlıkta ama işte ekşi de çok rahat bir firmayı baltalayabiliyorsun. Benim arkadaşım 2 farklı şehirde bağlatmıştı çok uber memnun olmasa da sorunlar da yaşadığını hatırlamıyorum ama işte bir elma sağlam diye diğerlerinin de sağlam olmasını beklemek beklentiden fazlası olmuyor.

Bunun dışında mevcut taahhütü olanların fiyatlarını artırmayacaklar diye okumuştum sanırım.
Şöyle bir video izlemiştim belki yardımcı olur brom.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık