Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İSS Dayanışması

Tercihiniz?

• TTNet ile yola devam edeceğim.

Kullanılan: 17 20.5%
  • FixNet

Kullanılan: 2 2.4%
  • TurkNet

Kullanılan: 21 25.3%
  • Superonline

Kullanılan: 23 27.7%
  • Vodafone

Kullanılan: 5 6.0%
  • Millenicom

Kullanılan: 2 2.4%
  • KabloNet

Kullanılan: 10 12.0%
  • Himnet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer

Kullanılan: 3 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    83
7 ay oldu sanırım hâlâ kablosuz internet kullanıyorum beni pişman etmedi. Başta önyargı vardı ne kadar sağlıklı olabilir ? Yani baz istasyonundan alıyorsun interneti ping vs durumları ne olur acaba diye biraz endişelendirdi. Ancak zamanla bir sorun gözükmedi hiç. Bana 20 download ve 2 upload diyorsa bunun tamamından verim alıyorsun. Atıyorum 19 dow yahut 1.80 up felan da çıkmıyor ve ping değeri oldukça düşük 10-15 arası. Bakalım şimdilik vodofone altyapısını kullanan bu kablosuz internet sağlayıcı ile devam edelim. Zaten bir problem olursa taahhüt olmadığı için iptal ettiririz.

Superonline kullaniyorum ve mayista bitecek. Turktelekom altyapisinda kullaniyorum ve bittimi kime gecsem bilemiyorum. Hat 12mb ustunde sapitiyor sozde 56mb desteklerken :S.

Superonline kullaniyorum ve mayista bitecek. Turktelekom altyapisinda kullaniyorum ve bittimi kime gecsem bilemiyorum. Hat 12mb ustunde sapitiyor sozde 56mb desteklerken :S.
Ben Super de sıkıntı yaşamaya başlamıştım 16mb bile tam veremiyordular 12'ye indirdim biraz stabil olmuştu fakat kopmalar devam ediyordu.

Asker de iken TT geçtim 23 mb görüyor kopma sıkıntı filan da yok.

Ya ben süperonline kullanıyorum bu ay bitiyor tahhaüt falan. Ondan bakınıyorum öyle.
Nasıl bir şansızlık ise buraya yazdığımdan beridir belimi doğrultamadım.
3.5mb download gözüküyor. Arıza kaydı açtım. Şark kurnazı Türknet nperf isimli siteden hız testi yapıp mail olarak atmamı istiyor. Malum sitede hızın maşallaxı var. 50mbten aşağı düşmüyor*** gözüküyor. Bir yan sekmede envai çeşit siteden yapıyorum max 5.................................
Yeni bir sağlayıcı ile görüşmenin vakti gelmiş sanırım.

Nasıl bir şansızlık ise buraya yazdığımdan beridir belimi doğrultamadım.
3.5mb download gözüküyor. Arıza kaydı açtım. Şark kurnazı Türknet nperf isimli siteden hız testi yapıp mail olarak atmamı istiyor. Malum sitede hızın maşallaxı var. 50mbten aşağı düşmüyor*** gözüküyor. Bir yan sekmede envai çeşit siteden yapıyorum max 5.................................
Yeni bir sağlayıcı ile görüşmenin vakti gelmiş sanırım.
Zaten modemi ayrı para, kurulumu ayrı para, sözleşmesi ayrı para derken maliyeti baya artıyor. Vodefone karar verdim o yüzden ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık