Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Imu

Bu karakter hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 27 32.9%
  • Sevmem.

Kullanılan: 55 67.1%

• Kullanılan toplam oy
    82
Muhtemelen Luffy’nin en son rakibi. Luffy önce KK olacağını, sonra da farklı bir hayal kurduğunu söylemişti. Önce kendi ve tayfası özgür olacak, sonra bütün insanlık, hedefi bu bence. Teach’ten sonra Im’e girecektir Luffy.

Serideki en güçlü hakiyi imuda görücez. 900 yıldır hayatta ne savaşlar görmüştür goroseilerde bana göre yonkou seviyesi çıkıcak. Sabo'ya o hasarı verende imu luffy gibi saçma bi meyvesi olduğunu düşünüyorum, mesela saboya karanlık ok girdi imu'nun formu çok büyüktü ve elinde yay falan yoktu tıpkı nika'nın sopa, boya, gözlük oluşturması gibi ok oluşturdu.

Son düzenleme:
Serideki en güçlü hakiyi imuda görücez. 900 yıldır hayatta ne savaşlar görmüştür goroseilerde bana göre yonkou seviyesi çıkıcak. Sabo'ya o hasarı verende imu luffy gibi saçma bi meyvesi olduğunu düşünüyorum, mesela saboya karanlık ok girdi imu'nun formu çok büyüktü ve elinde yay falan yoktu tıpkı nika'nın sopa, boya, gözlük oluşturması gibi ok oluşturdu.
Ben imunun hakiyle ön plana çıkacağını zannetmiyorum, oda sevdiği karakterlerde hakiyi ön plana çıkarıyor, kaido da bile meyve ön plandaydı mesela, aynı şekilde imu ve karasakal da da büyü,hile,meyve ön plana çıkacaktır, ama hâlâ luffyi inatla meyve ile öne çıkartıyor o yüzden benim ileride meyvelerin yok olacağı ile ilgili bir teorim var, ancak o şekil luffy haki ile öne çıkabilir.

Bu karakter sadece dünyayla mı yetiniyor. Neden Gökyüzü adalarını ele geçirmeye çalışmıyor mesela. İmu vs Enel kapışması güzel olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık