Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Üst Düzey Denizciler

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    61
@Dattebayo..!

Haha senin şuan yaptın ne + adam niyetini belli etmiş adayı batırcam diyor sen diyosunki ada zarar görmesin diye dokanmiyo adamı durdurmazsa saten batırcak :D Bu garp hani Wb den daha hızlı ve aynı güçte ya niye 10 sn içinde yere yapıştırmıyor bu adamı wb kafasının yarısı yokken ve göğsünde 2 delikle yaptı bunu bu adam daha hızlı yapması gerekiyor nie yapmıyor ?
Garp Wb'yi döver

@Dattebayo..! Tamm kardeş sen gözüne at gözlüğünü takmışın duygusal olarak bi garp tuturmuşun gidiyorsun öyle olsun nasılsa zaman sizin alehinize işliyor ilerde flashbackleri görücez :)

@Dattebayo..! Tamm kardeş sen gözüne at gözlüğünü takmışın duygusal olarak bi garp tuturmuşun gidiyorsun öyle olsun nasılsa zaman sizin alehinize işliyor ilerde flashbackleri görücez :)
Marco'nun kayıp şeysimisin sülocan sen at gözlüğü falan olmuyor bak darılırım. Roger kendi ağzıyla Garp ile denk olduklarını belirtti, Wb içinde aynı şekilde ithamlarda bulunuldu. Oyaji oyaji diye atan kalbin ne kadar kabullenmek istemesede Garp ve Wb birbirine denk karakterler. Wb hasta olduğu için ve Garp'ta gayet sağlıklı olduğu için ben Garp'ın yeneceğini düşünüyorum olay bu kadar basit ha yenemese bile Wb'nin Garp'ı yendikten sonra mecali kalmaz. Bıktık la Wb'den abart abart kami yapacağınız neredeyse

:D bana saydırtma Buggyde Kendi diyor Roger le Eşit koşullar altında dövüşen tek kişi diye ozaman garp şahsiyet belirtmicez ? öylemi
ben oraya sadece yazdım yukardaki olayı bana açıklayın kabul edicem ama açıklama yapmıyorsun sadece hastalıktan bahsediyorsun kalp teklicekte evde kalanlar evlenicekte garp yumruklicakta bizim ihtiyar düşcek ben asla bu karakteri abartmadım abartan sizsiniz.

:D bana saydırtma Buggyde Kendi diyor Roger le Eşit koşullar altında dövüşen tek kişi diye ozaman garp şahsiyet belirtmicez ? öylemi
ben oraya sadece yazdım yukardaki olayı bana açıklayın kabul edicem ama açıklama yapmıyorsun sadece hastalıktan bahsediyorsun kalp teklicekte evde kalanlar evlenicekte garp yumruklicakta bizim ihtiyar düşcek ben asla bu karakteri abartmadım abartan sizsiniz.
Buggy'nin Roger hakkında söylediği mi yoksa Roger'ın kendi hakkında söylediği mi daha makuldür? Gerçi sen anlamazsın ama ben yine de açıklayayım; birinde Buggy gibi sınırlı dövüşler görmüş, yaşı itibariyle belki de Roger'ın sadece son yolculuğunda ona katılmış birinin bildikleri ve idam edilmeden önce en az 20 yıl denizlerde seyredip Garp tarafından kovalanıp defalarca köşeye sıkıştırılan Roger'ın kendi hakkında bildikleri. Buggy onla denk dövüşebilen tek adam diyor, ikinci elden görgü tanığı olarak. Roger'ın bizzat kendisi direkt Garp'a birbirimizi birçok kez ölümün kıyısına getirdik diyor.
Var karşılaştır hadi bu ikisini, bakalım ne çıkacak ortaya.

Hala Beyazsakal'ı Garp'tan gömlek gömlek üstün tutanlar varmış, ne tuhaf dünya. :/

Garp, WB ile eşleşir Garp alır.
Sengoku, Teach ile eşleşir tek karanlık meyveli halini yener bence.
Akainu ve Aokiji, Kaido ile eşleşir. Amiral ikilisi yener.
Kizaru, Shanks ile eşleşir. Shanks yener.
Linlin'e Fuji ve Ryo girer, burda da denizciler alır.
Denizciler kazanır.

@ch3rl0b11n

:D ben derdimi anlatamadım arkadaş tamm öldürsün isterse gebertsin tek atsın umrumda değil yukarıda yazdımı açıkla bana anlamıyorsunuz tekrar yazıyım istiyosan ? " adam niyetini belli etmiş adayı batırcam diyor sen diyosunki ada zarar görmesin diye dokanmiyo adamı durdurmazsa saten batırcak Bu garp hani Wb den daha hızlı ve aynı güçte ya niye 10 sn içinde yere yapıştırmıyor bu adamı wb kafasının yarısı yokken ve göğsünde 2 delikle yaptı bunu bu adam daha hızlı yapması gerekiyor nie yapmıyor ?"
bana bunu açıkla tamm diycem kardeşim ama kalkıp adam ace'i kaybetti falan filan deme garp 1 ace kaybettiyse Wb ace + nicelerini verdi o savaşta

WB hasta idi Garp bana daha sağlıklı ve diri göründü burada Garp diyorum.

Kizaru+Issho vs Shanks = Denizciler=Issho kılıç yeteneği olan adam o yüzden Shanks'a karşı kullanmak iyi olur.Meyvesi de cabası.Kizaru da gerek uzaktan lazerle gerek yakın dövüş becerisi sebebiyle çok iyi gider.Netice itibarıyla 2 amiral fazla gelir yonkoya zaten.

Sengoku vs Linlin = Linlin=Sengoku sıradan bir amiralden daha iyi gibi geliyor bana ama gene de yonkoyu daha önde görüyorum.

Aokiji vs Kaido=Kaido

Sakazuki vs Teach=Sakazuki=sadece karanlık meyvesi demişsin o yüzden Akainu deler diyorum.Teach meyvesini iptal edip yanına çekse dahi amiralden bahsediyoruz,Ace'ten değil,bu adamlar öyle anam boynum kırıldı diyecek adamlar değil,Marco'dan Jozu'dan darbe alıp bir bok olmayan adamlar.Meyvesiz de sağlam dövüşürler,meyveyi kullandığında da magma delip geçiyor zaten.

Kalanlar:

Kaido + Linlin vs Sakazuki+Issho+Kizaru+Garp(bunu katmasak da olur kazansa dahi mecali kalmaz)

3 amiral vs 2 yonko=Bence 3 amiral alır 2 yonkoyu.İki amiral yonkolarla cebelleşirken üçüncüsü de 2 amiral arkadaşına yardım eder.Daha avantajlılar.

@ch3rl0b11n

:D ben derdimi anlatamadım arkadaş tamm öldürsün isterse gebertsin tek atsın umrumda değil yukarıda yazdımı açıkla bana anlamıyorsunuz tekrar yazıyım istiyosan ? " adam niyetini belli etmiş adayı batırcam diyor sen diyosunki ada zarar görmesin diye dokanmiyo adamı durdurmazsa saten batırcak Bu garp hani Wb den daha hızlı ve aynı güçte ya niye 10 sn içinde yere yapıştırmıyor bu adamı wb kafasının yarısı yokken ve göğsünde 2 delikle yaptı bunu bu adam daha hızlı yapması gerekiyor nie yapmıyor ?"
bana bunu açıkla tamm diycem kardeşim ama kalkıp adam ace'i kaybetti falan filan deme garp 1 ace kaybettiyse Wb ace + nicelerini verdi o savaşta
Shiki, sengoku ve garpa karşı savaşırken adayı yerle bir ettiler. Shiki bile o kadarını yaptıysa meyvesiyle birlikte Wb'nin Garp ile vs attığını düşün. O adadaki çok fazla denizciye yazık olurdu. Oda bile bile Garp'ı geride tuttu, son kuvvetler en olmadık anda ortaya çıkarlar(Marco'nu hamlesi, BB nin saldırısında Garp'ın geride durmaması gibi). Bu yüzden bu şekilde bir kurgu gerekti. Haa ama bana sorsan Wb, Garptan güçlüdür ancak savaş esnasında kapışsalardı ada yerle bir olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık