Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Üst Düzey Denizciler

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    61
Hasta haliyle ben de Garp'ı üstün görüyorum zaten.

Sağlıklı dönemlerinde dövüşürseler eninde sonunda dövüşün bir kazananı olacak ve o kazanan da Wb olacaktır.Garp-Wb-Sengoku üçlüsü aynı kalibrede adamlar haklısın fakat bu üçünün arasından Wb'ye en güçlü adam demiş E.Oda.

Tartışılacak bir şey yok dostum herkes fikirlerini sunar isteyen katılır isteyen de katılmaz bu kadar basit:)
Kendinle çelişiyorsun ama, hani Wb en güçlüydü keza öyle denmişti ama sende Garp'ı hasta olan Wb'den(ki aynı zamanda en güçlü denen Wb'de bu) üstün gördüğünü söyledin. Ayrıca "sağlıklı hallerinde dövüşseler eninde sonunda Wb kazanacaktır" senin görüşün bana göre yenişemezler Roger ve Garp gibi bir durum olur. Ha illa bir galip çıkarmak istiyorsak da oyumu haki ve fiziksel güce abanmış bir D olan Garp'a veririm. Herkesin kendi görüşü, görüşünüzü belirtirken kendi fikrinizi kesin bir bilgiymiş gibi yazmayın

Kendinle çelişiyorsun ama, hani Wb en güçlüydü keza öyle denmişti ama sende Garp'ı hasta olan Wb'den(ki aynı zamanda en güçlü denen Wb'de bu) üstün gördüğünü söyledin. Ayrıca "sağlıklı hallerinde dövüşseler eninde sonunda Wb kazanacaktır" senin görüşün bana göre yenişemezler Roger ve Garp gibi bir durum olur. Ha illa bir galip çıkarmak istiyorsak da oyumu haki ve fiziksel güce abanmış bir D olan Garp'a veririm. Herkesin kendi görüşü, görüşünüzü belirtirken kendi fikrinizi kesin bir bilgiymiş gibi yazmayın
Yahu ben mangaka mıyım ki söylediğim şeyler kesinlik taşısın? Yazdığımız her cümlenin sonuna bence,bana göre gibi kelimeleri eklemeye gerek yok.

Çeliştiğim yok.Wb en güçlü adam ünvanını taşıyor ama sağlık sorunlarından dolayı o ünvanın hakkını verebilecek durumda değildi Marineford'da.

Neyse sonuçta sen Garp diyorsun ben de görüşüne saygı duyuyorum...

Wb basbayağı eninde sonunda Sengoku'yu ağlatır. Mangaka'nın kendisi tarafından Sengoku hayattayken Wb'ye dünyanın en güçlü adamı etiketi yapıştırılmış.Bak bunu mangaka diyor ben değil.

Ayrıca Garp'ı Wb'den üstün görenler tamamen duygusal konuşuyorlar. E.Oda'ya mı öğretecekler kendi serisini? :)
Bütün yonko'ların kendince bir terimi olduğunu düşünüyorum. WB'e en güçlü adam diyorlar. Kaido'ya en güçlü canavar diyorlar. Big mum'da muhtemelen en güçlü kadın diyecekler. Bu sıfatlar bunların yenilmez oldukları anlamını taşımıyor. Luffy ileride kaido'yu yendiği zaman en güçlü canavar ünvanını mı taşıyacak? Veya WB'i öldüren BB en güçlü adam ünvanı mı almış oldu?

WB'in en güçlü ünvanı roger'e denk dövüştüğü için ölümünden sonra veriliyor. Roger'in öbür rakibi olan Garp'a da The Hero yani kahraman ünvanı veriliyor. Sengoku ise ilerleyen yıllarda filo amirali oluyor. Gençliğinde/hastalığında altın çağında ben Roger-Garp-Sengoku-WB gibi adamları birbirlerine denk görürüm hiç kimse de bu fikrimi değiştiremez. WB'in kendisi bile onu denk olarak görürken senin ne söylediğinin bir önemi yok anlıyacağın. Shanks ile görüşmesine bak WB bu adamları (roger-garp-sengoku artık denizleri bilen çok az insan kaldı) denk görüyor kendine. Marineford'a geldiği gibi selam verdiği adam sengoku. Ölüme 5 dakika kalan WB'in ömrünü 3 dakikaya indiren tayfa ile ki gura gura'yı da alıyor BB bunun üzerine yani gücü kafadan x3 oluyor (en iyimser ifade ile) Sengoku gidip bütün tayfası ile vs atıyor bu adamların. Arc sonunda göğsünde olan sargılardan başka da herhangi bir yara bere ve kan gelme durumu yok gayet de tek başına karşı koymuş ki o tayfadan kaç 5 mi 6'sı mı ne en kötü ace-jinbei ayarı adamlar.

Gücünün yüzde 30'unu bile görmediğimiz bir adamı başka bir adama yendirmek yanlıştır. Mangada denk olarak geçtikleri için ben böyle konuşuyorum vede WB'in hastalığı kalp teklemesi serumlarla hayatta kalması gibi şeylerden ötürü de Sengoku'yu marineford'da ki halinden üstün görüyorum...

WB en güçlüydü Garp'ın tek avantajı D. olması çünkü tahminimce D. soyundaki adamların sınırı limiti yok nerde ne yapacakları belli olmuyor , Monkey ailesi özelikle.
Bunun dışında WB o hasta serumlu haliyle en güçlüydü hiçbir yonkou yada denizci o herifi teke tekte imkanı yok yenemezdi.
WB tam anlamıyla canavar.
Ama Garp Roger ile başa baş kapışmış :/ o herkesi yenebilir :T

Wb'den güçlü olsun olmasın, adamın zamanında ortalığı kasıp kavuran bir şeytan olduğu gerçeğini değiştirmiyor :cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık