Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Kafasının yarısı gitmesine rağmen sonrasında yaptığı böyle bir şeyde var bu sayılmaz mı?

Kafasının yarısı gittikten sonrası vurması evet ama yetmez. Daha hızlı vuran , daha ağır darbe veren Akainu oldu. Bu çarpışma sonucunda Whitebeard'ın ölümü hızlandı , Akainu sanki 1 hafta komadan bilinci kapalı yatmış gibi konuşuyorsunuz. Kalktı geri geldi komutanları tarumar etti.

Ayrıca Akainu'ya sırtı dönükken yumruk atmak bir başarı mıdır veya övünç duyulcak birşey midir ?

Son düzenleme:
Kuzana karsi haki kullaniyor kitetsusuna ekliyerek haki kullanamiyor yalanini bi kenara bıraksanız artık yıllardir ayni yalan sıktı

Aýrıca ölü dediğin adam en güçlü korsan defalarca kez belirtildi

Hakiyle delmiş olsa kan olması gerekmez miydi? Marine'in yorumunu Aokiji orada yalanlıyor diye algılıyorum bu sahnede.
Haki kullanamıyor derken kast ettiğim Squardo'yu fark edememiş olması ve delinmiş olması. Uykusunda hakiyle super rookie pataklayan adamdan bahsediyoruz sonuçta.
Wb haki kullanıyor ki kullanmasa nasıl Akainu'ya dokunacak :gamyon:

Akainu'dan önce adam gibi güçlü bir saldiri yemedi ki o adam en güçlü korsan olarak anılıyor arkadan saldırdığı birine adam gibi hasar veremiyor amirallere yazar :rolleyes:

Zaten o saldırıyi akainu yemesine ragmen Marineford 2 ye bölünüyor savaşın başlangıcında WB'nin meyve gücü okyanusta depreme yol açıyor Akainu bu denli güçlü bir meyve ve meyve kullanicısıdan art arda skill yemesine ragmen bir kan kusarak kurtuluyor daha ne yapsin
Akainudan önce kalbi tutuyor ama güçlü bir saldırı yememiş oluyor.

Hakiyle delmiş olsa kan olması gerekmez miydi? Marine'in yorumunu Aokiji orada yalanlıyor diye algılıyorum bu sahnede.
Haki kullanamıyor derken kast ettiğim Squardo'yu fark edememiş olması ve delinmiş olması. Uykusunda hakiyle super rookie pataklayan adamdan bahsediyoruz sonuçta.

Evet onu unutmusum, her halükarda serinin en güçlü meyvelerinden biri olan Gura Gura dan skill yiyor art arda birini direkt arkası dönükken yiyor o saldırının gücüde mf'yi ikiye bölüyor hani daha ne olsun

Bu Aokiji olayı en iyi aciklaması gözlem hakisi bence Katakuri'nin yaptığı gibi saldırı gelecek olan yeri yok ediyor bu panelin benzeri Akainu ve Kizaru'da da var

MF WB güçlüydü ama eski durumuna göre zayıf kalıyordu. Bu adam fb'ler de gördük ki Oden daha gelmeden güçlü birinin varlığını fark ediyor. Hayvan kral hakili saldırılar kullanıyor...

Diğer taraf MF de adam düzgün haki kullanamıyor, yanında ki adamın yapacağı saldırıyı fark edemiyor. Kalbi tekliyor vb.
Öyle ki bu konuda Crocodile'ın da kendisine çok büyük bir eleştirisi var zaten. Çünkü kendisini geçmişten tanıyan, onunla dövüşmüş biri Crocodile. Orada Squardo tarafından bıçaklanan WB geçmişte olsa daha Squardo düşünüyorken o saldırıyı atlatırdı...

Öyle ki Marco da benzer şeyleri söyledi zaten bu olaylar sonrası, keza WB Crocodile'ın sözleri sonrası içten içe söylendi ve ''Ben sadece tek kalbi olan bir insanım. Bana canavar veya şeytan diyorlar ama sonsuza kadar en güçlü olamam'' diyor. Yani adam kendisi de eski seviyesinde olmadığını o zamanlardan belli etti zaten. WB hala çok güçlüydü, zaten yaptıkları da ortada. En iyileler arasında bile çok üst düzeydi ama eskiye nazaran zayıfladığı çok belli oluyordu...

Zirve WB'yi zaten Roger olaylarında gördük...

Marine'in yorumunu derken ne demek istiyorsun wb nin müttefikinin söylediği sözü marine demiş demekte ne bilim :alkis:
kuzanın cevapladığı soru kuzan öldü mü sorusuna diyor elbette hayır hakisi ile delmesi illa kan çıkacağı anlamına gelmiyor marineford da jinbei akainu yu hakisi ile havada deldiğinde sadece lavlar patlamıştı o kadar gözlem hakisi ve cisimsizleştirme denen bir şey var sonuçta ayrı etten marco vista akainu ya arkadan saldırdığında Akainu haki kullanıcıları demişti yine bi çizik yoktu

Yalanlama kısmı öldü mü sorusuna. K.haki o zaman anlatılmamıştı
amirallerin yaptığı buydu...

Haki kullanamıyor derken kast ettiğim Squardo'yu fark edememiş olması ve delinmiş olması
oğlu olarak gördüğü birine güvenip zaten geminin üzerinde düşmanı yokken gardını indirmesi ne zamandan beridir hakiyi etkiliyor aynı olay big mom da da yaşandı gardını indirmişken law yanaklarını yok etti kadının şimdi big mom un gözlem hakisi zayıf mı oluyor anlamadım :ühü::utan:

Evet onu unutmusum, her halükarda serinin en güçlü meyvelerinden biri olan Gura Gura dan skill yiyor art arda birini direkt arkası dönükken yiyor o saldırının gücüde mf'yi ikiye bölüyor hani daha ne olsun

Bu Aokiji olayı en iyi aciklaması gözlem hakisi bence Katakuri'nin yaptığı gibi saldırı gelecek olan yeri yok ediyor bu panelin benzeri Akainu ve Kizaru'da da var

Aslında benim de aklıma öyle bir ihtimal gelmişti ama yazarsam bahane uyduruyorsun denir diye yazmamıştım. Ben de o konuda senin gibi düşünüyorum.
Marine'in yorumunu derken ne demek istiyorsun wb nin müttefikinin söylediği sözü marine demiş demekte ne bilim :alkis:
kuzanın cevapladığı soru kuzan öldü mü sorusuna diyor elbette hayır hakisi ile delmesi illa kan çıkacağı anlamına gelmiyor marineford da jinbei akainu yu hakisi ile havada deldiğinde sadece lavlar patlamıştı o kadar gözlem hakisi ve cisimsizleştirme denen bir şey var sonuçta ayrı etten marco vista akainu ya arkadan saldırdığında Akainu haki kullanıcıları demişti yine bi çizik yoktu

Bu alıntıladığın yerde Jimbe'nin deldiğine dair bir bilgi yok. Hatta Jimbe "işe yaramıyor" diyor. Benim gördüğüm Alabasta'da Luffy'nin Smoker'ı yumtuklamak istediğinde yaşadığına benzer bir şey.

oğlu olarak gördüğü birine güvenip zaten geminin üzerinde düşmanı yokken gardını indirmesi ne zamandan beridir hakiyi etkiliyor aynı olay big mom da da yaşandı gardını indirmişken law yanaklarını yok etti kadının şimdi big mom un gözlem hakisi zayıf mı oluyor anlamadım :ühü::utan:

Bigmom dedin zayıf nokta mı yakaladım ama birader hak mı bu yaptığın?
Squardo meselesinde de Marco diyor aslında durumu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık