Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparator & Sağ Kolu vs. İki Amiral

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    126
Sonuç yaptığın komboya göre çok değişken oluyor. Bence ''Hangi taraf hangisi alır?'' değil ''Hangi ikili hangi ikiliyi alır?'' sorusu daha mantıklı olurdu.

en agresif amiral ve wbnin parameciasına karşı yerçekimi gücü birde benn beckmanın nişancı olduğunu düşünerekten yine fujitoranın meyvesini koydum meteor saldırıları için akainuya destek olup karşı tarafa büyük derecede debuff verebilir ama sen bilirsin kış rüzgarınımı koysaydık
Kış rüzgarı denen adam akainuyla 10 gün savaştı...

Yonkou tarafı ağır harcar.

Herhangi bir yonkou bir amirali bir amiralin bir sağ kolu harcadığından çok daha kolay harcar. Sonrası zaten rahmet okunur.
Mantığını beğendim ama tamamen isimlere bağlı olarak tam terside gerçekleşebilir. Hatta bir sağ kolun daha hızlı harcanağını düşünüyorum genellersek.

@H1dalg0
Tek elle yazdığını gördüm edit mi yaptın ben mi yanlış gördüm ?

Normal şartlarda amiral yonkou eşleşmesinden ziyade, isimlerin fark edeceğini düşünüyorum. Yani kimin kimle vs yapacağına bağlı olacağına olarak değişebilir. Meyve yeteneklerinin ve tecrübenin farkı etkiler vs'yi. 2 amiral'de uygun şartlarda alabilir 1 İmparatorda alabilir.

@H1dalg0 örneğini ele alırsak; WB karşısında akainu ve borsalino olsa WB nasıl kolay alıyor :D :D Kedi köpek gibi gece gündüz mü savaşacak bunlar ? Aynı anda dalacaklar. Alır almaz birşey diyemem (ki bu ikisi WB'yi bence alır ama seride ne senin görüşünü ne benim görüşümü kanıtlayacak argümanımız var.) ama kolay alır demek ne demek hala gülüyorum :D :D

Mantığını beğendim ama tamamen isimlere bağlı olarak tam terside gerçekleşebilir. Hatta bir sağ kolun daha hızlı harcanağını düşünüyorum genellersek.
Gördüğümüz kadarı ile sağ kollar dayanıklı karakterler. Marco meyve ve Kata haki mevzusu ile rahat amiral karşısında durur. Bir tek Shiryuu vasıfsızından emin değilim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık