Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparator & Sağ Kolu vs. İki Amiral

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    126
Neden Beckman değilde Marco :)? Sadece merakımdan soruyorum
Shanks+Marco vs Ishoo+Kizaru savaşında korsanlar yener. Onun dışında ki bütün varyasyonlarda amiral tarafı daha ağır basıyor.

Sağ kolu bir amiralin önüne atarsanız çok birşey yapamaz ciddi bir zarar vermeden yenilir.
Ama Marco genel olarak sağ kollardan güçlü olarak gördüğümden ve yenilenme gücü sayesinde uzun süre amiral ile baş edebilir.

Bu sürede de dayanıklılığı değilde hızı ve saldırı gücü ile ön plana çıkan Shanks karşısına çıkan misal Ishoo'yu diğer yonkoulara göre daha hızlı yener.
Sonra direnmekte olan Marco vs Kizaru dövüşüne yardıma gider.

Kizaru yerine Aokiji dememem Marco'yu dondurma ihtimali.

Gücünü bilmediğin çarlara; Marco, Katakuri aldırman kesinlikle fanlıktan gelmiyor
Yüzlerini iki kez bile görmediğim karakterlerin nasıl fanı olabilirim acaba :rolleyes:

Amiraller sağ kollardan çok daha güçlü. Aksini iddia eden Marineford arcını açıp Akainu'nun WB'nin saldırılarını tanklamasını veya o saldırıları yedikten sonra geri dönüp kafasını almasını okuyabilir. Hangi sağ kol arkadan kafasına öfkeyle dolu bir darbe yedikten hemen sonra geri dönüp saldırabilirdi?

Acil bir durum için bu kadar güçlü kişilerin yedekleri olmak, benim için bir Yonkou tayfasının üyelerinden üstün olmalarına yeterli sebeptir. Bu kadar basit.

Yüzlerini iki kez bile görmediğim karakterlerin nasıl fanı olabilirim acaba :rolleyes:

Amiraller sağ kollardan çok daha güçlü. Aksini iddia eden Marineford arcını açıp Akainu'nun WB'nin saldırılarını tanklamasını veya o saldırıları yedikten sonra geri dönüp kafasını almasını okuyabilir. Hangi sağ kol arkadan kafasına öfkeyle dolu bir darbe yedikten hemen sonra geri dönüp saldırabilirdi?

Acil bir durum için bu kadar güçlü kişilerin yedekleri olmak, benim için bir Yonkou tayfasının üyelerinden üstün olmalarına yeterli sebeptir. Bu kadar basit.
Bunlar amiral değil yanlız amiral adayı. Ryokugyu > Katakuri, Marco diyordum ben konumu gereği hatta tier list yaptığımda tüm sağ kolların üstüne koymuştum ama bana amiral adayı "5 imparator doğuyor muhabbetinden farklı gelmiyor. Ben sana gücünü bilmediğin Amirale sağ kolu aldırman fanlık demiyorum bunların amiral ayarı olduğunu nerden biliyorsun diyorum. Ayrıca saldırı tanklama olayına gelirsek Marcocuğumu övmeden geçemeyeceğim Babalığın yüzünün yarısını alan magmayı çizik almadan tankladı. Kizaru'nun lazerlerinide aynı şekilde

Bunlar amiral değil yanlız amiral adayı. Ryokugyu > Katakuri, Marco diyordum ben konumu gereği hatta tier list yaptığımda tüm sağ kolların üstüne koymuştum ama bana amiral adayı "5 imparator doğuyor muhabbetinden farklı gelmiyor. Ben sana gücünü bilmediğin Amirale sağ kolu aldırman fanlık demiyorum bunların amiral ayarı olduğunu nerden biliyorsun diyorum. Ayrıca saldırı tanklama olayına gelirsek Marcocuğumu övmeden geçemeyeceğim Babalığın yüzünün yarısını alan magmayı çizik almadan tankladı. Kizaru'nun lazerlerinide aynı şekilde
Amiral adaylarını amirallerle bir tutmuyorum yalnız, Ace hangi seviyeye gelir konusunda da demiştim benzer bir şeyi. Ama haklısın sadece tahmin bu. Fujitora'nın vasıfsızlık seviyesini düşününce hele :ehe:

Marco reyistir ama şimdi WB kendisini yere gömdükten sonra Luffy'in peşinden koşan Akainu'yu durdurabildi mi yanında Vista ile onu de sen bana. :)

Amiral adaylarını amirallerle bir tutmuyorum yalnız, Ace hangi seviyeye gelir konusunda da demiştim benzer bir şeyi. Ama haklısın sadece tahmin bu. Fujitora'nın vasıfsızlık seviyesini düşününce hele :ehe:

Marco reyistir ama şimdi WB kendisini yere gömdükten sonra Luffy'in peşinden koşan Akainu'yu durdurabildi mi yanında Vista ile onu de sen bana. :)
Marco amiral gücünde değil zaten savunmasıyla ön plana çıkan bir karakter Vista desen Yc3,4 ayarı adam Sağ kolla bile çok fark 3. Adam arasında Amirale karşı hiç şansı yok. Orada etkisiz eleman ve Sakazuki bana göre en güçlü amiral kuzanla beraber.

Anime WB’yi daha güçlü göstermişmiş. Mangayı ele alırsak daha fazla üzülürsünüz. Adamın kafasının yarısı yok, vücudunda 2 tane delik var ve bunlardan önce bile bir ayağı çukurda. Bu haldeyken MF yıkıp amiral dövüyor. Üstüne Teach kesip ayakta ölüyor. Ama Akainu=WB. :) Garip.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık