Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] İmparator Komutanları'nın Güçlerine Göre Sıralaması

Hangi Model size daha uygun ?

• Kullanılan toplam oy
    23
Burgess, Cracker ile rüya aleminde bile dövüşemez. Cracker G4 hit atan. Meyvesi Kraker G3e kılırmayan hasar görmeyen bir çar. Van Augur dediğin adam Usoppla Latiffe dediğin adan 2. Kılıç ustası olarak Brookla eşleşecek isimler.. Övdüğün karakterlerin hepis güç anlamında çöp çarlar. Acei öveyim derken gömüyorsum şuan bence
Van Augur, Yasopp ile de dövüşür? Usopp ile dövüşse ne fark edecek? Şimdi adamlar dört tane yonko komutanı. Bir kişiye karşı hiç şansları yoksa, karşıdaki kişi güçlüdür aga. Cracker dediğin adam ile Burgess de dövüşür bayağı bayağı, niye dövüşemesin? Kaba kuvvet ile baş eder. Yenilir mi yenilir ama dövüşemez diye falan bir şey yok. Güncele göre yorum yapıyorsunuz yarın BB'nin adamları işlenir o zaman bunlar çok güçlü dersiniz.

Yonko komutanı dediğin çoğu seviyeden adam bulunan bir yer.Jack'te yonko komutanı,Beckman'da yonko komutanı.Snack'te yonko komutanı.Bu adamlar aynı rütbede diye aynı ligde olacaklar diye bir şey yok.Bege'yi durdurmak için yardım dilenen Smoothie diğer tarafta Bege,Jinbei,Pedro,Luffy ile uğraşan Kata gerçeği var.Ace'in dövüşüne karışmak isteyen 3 adamı topla bir tane commander etmez.Burgess'in ödülü zaten 20 milyondu.Kaptan etkisi olmasa bu herifler 100 milyon mu ödül alacak maks yani.
Bak ben de sana diyorum ki, bir tanesi değil dördünün de şansı yok diyor Teach. Yani Ace tek başına o dördünden de güçlü birisi. Yani öyle başka kim olur? Shiryuu falan olur heralde.

Van Augur, Yasopp ile de dövüşür? Usopp ile dövüşse ne fark edecek? Şimdi adamlar dört tane yonko komutanı. Bir kişiye karşı hiç şansları yoksa, karşıdaki kişi güçlüdür aga. Cracker dediğin adam ile Burgess de dövüşür bayağı bayağı, niye dövüşemesin? Kaba kuvvet ile baş eder. Yenilir mi yenilir ama dövüşemez diye falan bir şey yok. Güncele göre yorum yapıyorsunuz yarın BB'nin adamları işlenir o zaman bunlar çok güçlü dersiniz.
Demem Ss aldım yanılırsam çekinmeden atarım. Burgess en güçlü üç komutanında kesinlikle yok Blackbeardın.

Bak ben de sana diyorum ki, bir tanesi değil dördünün de şansı yok diyor Teach. Yani Ace tek başına o dördünden de güçlü birisi. Yani öyle başka kim olur? Shiryuu falan olur heralde.
Tamam da bu bir vasıf değil diyorum ben sana.O saydığın dörtlüyü çiğ çiğ yiyecek 3,4 tane adam yana yana durup da sağ kol seviyesi adamı durduramadı daha geçen arc.2 yıl öncekinin maks 200 milyon ödüle sahip adamları örnek veriyor Ace bunlardan üstün diyorsun.Sana mangada geçen şeyden bahsediyorum.Jinbei,Pedro,Bege üçlüsü kılına dokunamadı Kata'nın.Toplam ödülleri 1milyardan fazla bu üç herifin.Aynı Kata Luffy'yi engelledi bu heriflerin arasından.Ne çıkarayım bundan ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık