Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Im'in Gerçek Kimliği, One Piece Hazinesi ve Will Of D.

Sizce Teori tutar mı

• Tutar

• Tutmaz

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Şimdi milletin neden Dünya calkalansin ki dediğini anladım. İngilizcesine yazmama rağmen Türkçesine yazmamisim.O konuda ekleme yapıldı.

Üye silindi 5781

EKLEME 2: adına büyük bir ekleme yapıldı.Teorideki bazı aksaklıklar giderildi.Herhangi bir gelişme olmadıkça bu teori böyle kalmaya devam eder.

Birsey fark ettim belki biraz zorlama olacak ama Manga 452'nin kapağında Lahitin başında duranlardan sol alttakinin kafasında samuray tarzı bir başlık var (Wano), sağ üsteki de ise Devlerin kullandığına benzer bir savaş başlığı var (Elbaf) fakat gider ikisini çıkaramadım.

Üye silindi 5781

Birsey fark ettim belki biraz zorlama olacak ama Manga 452'nin kapağında Lahitin başında duranlardan sol alttakinin kafasında samuray tarzı bir başlık var (Wano), sağ üsteki de ise Devlerin kullandığına benzer bir savaş başlığı var (Elbaf) fakat gider ikisini çıkaramadım.
Yeni gördüm mesajınızı orayı ben de farkettim ama devamı gelmedi. Şimdilik tesadüf diye geçelim.

Ben mangacı değil animeciyim yahu. Çok ikeri teoriler benim için =) ellerine sağlık üstad yorulmadan yazmışsın.

xebec=imsama at fava kalsın :D

boyları aynı gibi
ikiside kral koltuğunun peşinde

Yani garbın kendini kahraman olarak görmemesinin nedeni o günü xebec'in aslında yenilmemiş olması olabilir

Sol üsteki sanki Kuma'nın Robin'i gönderdiği Tequila Wolf'daki işçilerin tulumundan giymiş.

Bu teoriyi de hortlatmak isterim çünkü ben bu teoriyi gerçekten beğendim. Uzaylı muhabbetleri beni sarmıyor pek ama skypiea, alabasta vs'yebir dönüş muazzam olurdu. Şu an spoiler yemiş gibi hissediyorum. Aslında düşününce seride harbiden çok güzel bilinmemezlikler var. Roger,Imu,Teach,One Piece,JoyBoy,Shanks,Enel,Raftel vsvs. Başka bir hypelandığım kısım ise düğüm çözülmeye başlanınca Robin-chwan ve tarih muhabbeti daha göz önünde olacak. Pone avcılığı da sarıyordu gerçi ama finali güzel olacakmış gibi geliyor serinin :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık