Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İlk Okuduğunuz Kitap

• Konbuyu başlatan Quantum20
  • Başlangıç tarihi
Ergen savaş masturbasyonu + abd düşmanlığı işte
Sadece 3 sayfasını okumuştum. Bir grup askerin ağacın altında yarı çıplak şekilde masturbasyon yaptıklarını hatırlıyorum. Karakterler de çok karikatürize. Soğudum orada. Bu arada gereksiz hamaset dilini sevmem. Türk post apokaliptik, savaş kitaplarında ve medyalarında bu dil hakim. Üstüne de karikatürize işte.

Eskiden sınıfa birisi şöyle bir kitap getirmişti bilen var mı? Kitabın yanında kart vermişler bazı sayfalarda ipucu bölmeleri yapmışlar, bu kartı ipuclarının üstüne getirdiğin zaman ancak öyle gözüküyordu o ipucu.

Adını hatırladığım ilk kitap İpek Ongun'un "Kamp Arkadaşları" veya "Afacanlar Çetesi" adlı kitabıydı. İlkokuldayken, hikâyede bir adet kaplan içeren kısa bir kitap okuduğumu hatırlıyorum ama ismi aklıma gelmiyor.

İlk okuduğum ince masalımsı kitaplardan biriydi adını hatırlamıyorum. İlk ciddi okumamı 11 yaşındayken yaz tatilinde Beyaz Diş, Şeker Portakalı, Robinson Crusoe bu üç kitabı okuyarak yapmıştım. Kitap sevgisinin kalbime aşılandığı yaz olmuştu benim için. Üç kitapda çok güzeldi ve çok etkilemişti beni. Belki sonraki 10 sene doğru düzgün kitap okumadım ama o sevgi aklımda hep kaldı. Tadını bir kere almıştım 10 yıl geçse de unutmadım.

Victor Hugo'nun şu sözü gibi ''Okuma ihtiyacı barut gibidir, Bir kere tutuşunca artık sönmez.''

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık