Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

EMin değilim ama Kurapika'nın çocukluk arkadaşını konu olan Canon olabilir. Ya da kısmi canondur. Togashi manga olarak çizmiş sanırım.

Hunter × Hunter: Phantom Rouge : Film kısmen Togashi'nin Kurapika'nın arka planına ilişkin el yazmasından yararlansa da, filmin konusu kanon olarak kabul edilmiyor.

Kısmen canon : ))
Kurapika'nın çocukluğu mangada işlendi. O bahsettiğin film (adını hatırlamıyorum) Kurapika'nın çocukluğunu işliyor ve sonrasında filşer bir hikaye çıkarıyor. Film izlenebilir bence Kurapika'nın geçmişinden dolayı. Ama sadece o kısım canon.

HxH tutkunu, konuyu baya seven bir arkadaş varsa bana Kuroro-Hisoka fight'ını anlatabilir mi bir ara? HxH serisini bitireli çok oldu ama bu fightı ne kadar çok merak ediyor olsam da üşengeçlikten bir türlü mangadan açıp okuyacak motivasyonu kendimde bulamadım, bulamam da herhalde. Biri böyle anlatsa da dinlesem, çok tatlı olur...
Zaten 4 bölüm sürüyor 351' den başlayabilirsin.

Bu sahne öyle bir sahne ki... Gon'un Kite için girdiği karakter değişimini çok iyi anlatan bir bölüm. Bir de soruyu sorarken ardından ortamda yaşanan sessizliğin oluşması, Gon'un ter dökmüş bakışları ve ardından Chrollo'nun bu soruyu soranın bir çocuk olduğunu farkedip ona cevap vermeye çalışması... Efsane sahne idi...

:( Manga linki rica edebilir miyim acaba, ya da kaçıncı bölümde oluyor onu da söyleyebilirsiniz.
Gerçi adam resmen çöpadam çiziyor, manga demeye çekiniyorum. :(
Bu kadar keyifsizlenme ve mangayı animenin bıraktığı yerden devam ettir bence, pişman olmazsın. Ben öyle yaptım kötü çizime denk gelmedim. Eski zamanlarda öyleydi herhalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık