Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Animeyi bitirdikten sonra mangaya geçtim. Eğer o bahsettiğin sahne animeden sonraki manga bölümleriyse görmüş olurdum ama hatırlamıyorum.

Evet evet bu. Yardımcısına falan da garip garip niyetlendiydi en son.

Yalnız Hisoka-Chrollo dövüşünü ben okumamışım galiba. Machi falan da hatırlamıyorum ki Machi-Hisoka sahneleri hep sevmişimdir. Cidden o çekim ilginç muhabbetler çıkarıyordu ortaya.
Reyiz nasıl okumazsın ya!?

Yanlışlıkla bölüm atladın ya da unuttun bence. Hisoka'nın resmi olarak örümceklere savaş açmasını da görüyoruz orada.

Reyiz nasıl okumazsın ya!?

Yanlışlıkla bölüm atladın ya da unuttun bence. Hisoka'nın resmi olarak örümceklere savaş açmasını da görüyoruz orada.
Kortopi ve gameboy oğlanı öldürdüğünü hatırlıyorum, hatta o savaş açmayı da hatırlıyorum da cidden atladım galiba. Şimdi bi içime oturdu olanlar.
Hangi sayıdan başlıyordu o olaylar. Söyleyin bi koşu gidip bakayım.

Hisoka vs Chrollo'yu 1v1 görmek isterdim :gamyon: Seyircileri kullanmasını sevmedim. Hisoka da benim gibi sevmemis olacak ki cirkeflesti.

Kortopi öldü mü yav!!?
Kafası koptuydu ya.
Sarı oğlan bir yere bağlanmış haldeydi. Kortopinin kafasını gördüydük falan. İkisi de öldüydü.
Hatta bir an sarı oğlanı başka biri sanmıştı da "Yazık çocuğa" diye üzüldüydüm. Sonra hatırlayıp "Gebersin pislik" diye düzelttim kendimi.
Gerçi Kortopiden çok şey bekliyordum ben, ilgimi çektiydi, resmen aradan çıktı ama olsun o da gebersin. :of::mincika:

:utaniyorum:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık