Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Viz'in âdeta Bilal'e anlatır gibi diyalogları basitleştirerek Togashi'nin üslubunu hiçe sayıp bu alanda kendisini alelâde bir mangaka seviyesine alçaltması, Viz'in takipçi kitlesini ve çevirdiği eserleri ne kadar ciddiye aldığını kanıtlar nitelikte; bu nedenle yaptıkları çevirilerin temel alınmasını tavsiye etmek güç. Mangastream'in çeviri biçemi ise Togashi'nin Balzac vari detaycılığının ve birden fazla olasılıklı düşünen karakter yaratımının hakkını vererek orijinaliyle daha paralel bir yol izlemekte.

Son düzenleme:
Şu uzun uzun yazıların gerçekten adamın tarzı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Forumda fazla Pollyanna var. Besbelli üşengeçlikten bu kadar yazı yazıyor.

Gerçek Hunter x Hunter bu değil. Kimse kusura bakmasın. Haftaya araya mı girer yine artık ne yaparsa yapsın. Kara Kıta'ya vardıklarında uyandırırsınız beni. :/

Şu adam Sailor Moon'un mangakasıyla evlenmemiş olsaydı bugün bu seri bitmiş olur ve hatta arkasından hayırla yad ediyor belki de yeni çıkan serisini takip ediyor olurduk. Para fena bozdu adamı, yılda bir iki ciltle dergiyi geçiştiriyor, okurla dalga geçiyor.

Türkçesini yeni okudum ama bu kadar yetenek kalabalığı kısa devre yaptırttı bana. Şu prens olayları bir sona varsa da artık ana hikayeye geçsek.

Bunca prensin nen hayvanı, nen yeteneğini okumak baş ağrısı yapıyor bende artık. :(

Adam senaryo uzmanı çıktı Rıza baba...Bu konuda müthiş bir yeteneği var.Film senaryosu yazsa Ajanlı veya aksiyon temalı sırf senaryoyu o yazdı diye giderdim sinemaya :a:. Bizim eğitim sistemi komple değişmeli aga ...Bu sistem deha üretmiyor tüketiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık