Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Eğer örümceklere katılırsa, Kurapika'nın zetsuya sokan zinciri ile paket olur. Zincirle sarıldığı vakit geleceği görse bile 10 saniye sonunda hala bağlı olacağı için karşı koyma şansı olmayacaktır.

ben zihin kontrolü isterdim
İki kişiden birinde zihin kontrolü var zaten. Bu kara kıta yolunda alışılmışın dışında nen görmek beni sevindirdi. Bir bu nen bir de Rohan'ın predatörü çok iyi düşünülmüş bence.
Halkenburg okuyla vurduğu kişiyi yandaşı yapıyor, üstelik mutlak bir yetenek, oka karşı savunma yapmak mümkün değil.
Tam olarak yandaşı yapmıyor. Müteffiklerinden birini düşman bedenine yerleştiriyor. Henüz gösterilmedi ama bir süre sınırı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca o bedende ölünce zihninin ana bedene dönüp dönmediği de henüz gösterilmedi.

Kaç bölümdür ölecek ölmeyecek diye gerdi bizi, ağzından yel alsın! İki yüzlü kadınları severim derken Theta'nın onu öldürmeye çalıştığını biliyormuş. Artık bence öldürmez ya, öldürmesin. Theta-chan favorim :D
Üzülme beraber hisoka reisi destekleriz o ölmez yani denediler ölmüyor :respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 7)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık