Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Ritüelden kaçmanın cezası ölümmüş. Bunlar kaçmaya çalıştılar. Kacho, son anda ikiz kardeşini tünelin içine atıp kurtardı. Nitekim kendisi öldü. Kacho'nun nen yaratığının adı "Sensiz Olmaz". Kısaca ikizlerden biri ölürse onun şekline bürünüp yaşayan ikize destek olacaktı. Kacho'nun kendisi ölünce Kacho'ya döndü. (Kacho, ikinci bir yaşam elde etmedi. Direkt öldü ve kendisinden bir klon oluşturuldu. Dolayısıyla Kacho, veraset savaşını kaybetti.)

Salak gibi kaçmakla uğraşmayıp savaşsalardı tüm bu veraset savaşının sonunda ikisi birlikte galip çıkabilirdi bu nen beast sayesinde. Yine de kızın ölümü üzdü.
Tesekkurler ... Orada beliren eller kab merasiminden dolayi mi yoksa okyanustaki garip yaratiklardan kaynaklaniyor teredutte kalmiştim anladim.Kacho öldü .Bu kiz aslinda baya iddaliydi,kalben kötüydü ve birden bire kaçma isteği nereden çikti anlayamadim.Mangaka böyle istedi sanirim.

Tesekkurler ... Orada beliren eller kab merasiminden dolayi mi yoksa okyanustaki garip yaratiklardan kaynaklaniyor teredutte kalmiştim anladim.Kacho öldü .Bu kiz aslinda baya iddaliydi,kalben kötüydü ve birden bire kaçma isteği nereden çikti anlayamadim.Mangaka böyle istedi sanirim.
Kacho, ikizine her şeyden çok değer veriyordu. Kendi canından bile daha çok. Kardeşine faydalı olsuğundan dolayı cadı gibi davranıyordu. Ritüelin de krallığın da kardeşinin hayatından önemli olmadığını düşündüğünden dolayı kaçma girişiminde bulundu.

Birkaç ay önce seride güncele gelmeme rağmen, yeni bölümleri okurken birkaç bölüm öncesini tekrar okuyup tazeleyeyim dedim, o bile yeterli olamadı. Kafam çorba.
Prensler, mafya aileleri, uzun diyaloglara rağmen eksik anlatım vs. sebebiyle kendimi mal gibi hissediyorum okurken.
Ikizlere yardım eden yaşlı koruma neden intihar etti, Heilly ailesiyle 4. Prens arasında ne döndü? Sale'yi ve nen hayvanını yok eden korumalar kime hizmet ediyordu? Sale'yi öldüren adamın gücü ne? Halkenburg savaşa dahil mi oldu gerçekten (olduysa ne biçim gomunistsin sen?) Peki ona yapılan mı, onun yaptığı mı desem saldırının göstere gostereligi neydi öyle? Bir halt anlamadım. Üzerine kafa yoracak sabrım da kalmadı. Benim gibi düz adamlardan oluşan örümcekler, kurtarın beni! :üzgünüm:

Bunun dışında 4. Prens gümbür gümbür geliyor. O tedirginlik, ürperticilik güzel yansıtılıyor. Baş koruması hatun için endişeliyim. Saldı çayıra, mevlası kayıra.
Kral'dan da korkulur gerçi. Koca yurekli Kacho'nun ölümü ise az panel tutsa da üzücüydü.

Bölüm bence güzeldi. Muhtemelen Halkenburg'un yeteneği prenslerden birinin üzerine kullanılacak fakat etkili olacak mı emin değilim. 1. ve 4. prens arası gidip gelecek gibi geliyor bana vesayet yarışı.

Göz koleksiyonu nedeniyle Tserriednich ve Kurapika'nın karşılaşmalarını bekliyorum. Ya Kurapika, Tse'nin koleksiyonunu görecek ve kontrolü kaybedecek ya da Tse, Kurapika'nın gözlerini kırmızı iken görüp... artık ne yapar tahmin etmek zor.

Ikizlere yardım eden yaşlı koruma neden intihar etti? Sale'yi ve nen hayvanını yok eden korumalar kime hizmet ediyordu? Sale'yi öldüren adamın gücü ne?
Hunterpedia'dan bakabilirsin, eski bölümleri okumak yerine yani. Hunterpedia'da bölüm özetleri var.
http://hunterxhunter.wikia.com/wiki/Chapter_381
Bahsini geçtiğin korumaların adlarını buradan buldum. Bölüm özeti içinde adları geçer ve kimlerin adamı olduğuna da adlarına basıp affiliation kısmından bakabilirsin. Rihan 1. Prense, Koroabde ise 3. Prensin annesi 3. Kraliçeye hizmet ediyormuş.
http://hunterxhunter.wikia.com/wiki/Yushohi
Sale'yi öldürenin güçleri Abilities & Powers kısmında.
http://hunterxhunter.wikia.com/wiki/Keeney
İntihar edenin neden intihar ettiğinin açıklaması da burada Personality ve Background kısımlarında var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık