Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

HxH, manganın çizimleri iyi değil, ama senaryo ve işleyiş olarak animeye yansıtılan kısmı bana göre One Piece Animeden daha iyi. Naruto'nun sonunu gördük, o da saçmaladı, ölenleri geri getirdi gene öldürdü, güç dengelerini abarttı. En son kakashi bile perfect susano açtı. Ama şu var, bu seri yarım kaldı. Artık tamamlanmayacak bu kesin. Martin nasıl diziden önce son kitabı çıkarmayacaksa bu seride tamamlanmaz. Yani benim görüşüm manga çizim kalitesi olarak geri kalsada bir shounene göre senaryosu daha iyi. Ancak tamamlanmamış bir serinin tamamlanan/ tamamlanacak serilerle kıyaslanması da doğru değil.

Hunter x Hunter en sevdiğim seridir. Fakat açık konuşayım, eğer bahsettiğimiz şey manga satışları ve popülarite ise, Hunter x Hunter ara vermeden devam etseydi bile üç büyüklerle aynı başarıyı yakalayamazdı bence. Diğer seriler kadar geniş bir kitleye hitap etmediğini düşünüyorum. Özellikle de son arklarda bu durum oldukça göze batıyor.

Hunter x Hunter en sevdiğim seridir. Fakat açık konuşayım, eğer bahsettiğimiz şey manga satışları ve popülarite ise, Hunter x Hunter ara vermeden devam etseydi bile üç büyüklerle aynı başarıyı yakalayamazdı bence. Diğer seriler kadar geniş bir kitleye hitap etmediğini düşünüyorum. Özellikle de son arklarda bu durum oldukça göze batıyor.
Benim de en sevdiğim seri olabilir , hakkı da en iyi seriler arasında olmaktır. Ben özellikle karınca hikayesi işlenişini sevmiştim ama olmadı yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık