Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Kurapika'yı kast ediyor bence.
Kurapika'nın Emperor Time tekniğinin dezavantajı yeni ortaya çıktığı için onu mu söylüyor diye merak ettim. Ya onu ya da Örümcekler dışında birine kullanması yasak olak Chain Jail tekniğini diyor. Kurapika'nın da dediği gibi Emperor Time tekniği iki ucu keskin bıçak resmen.

Son düzenleme:
Acaba Chrollo ne yapacak intikam almayı düşünüyor mu Hisoka diğerlerinide mi öldürdü ne oldu.
Hisoka Kortopi ve Shalnark’ı öldürdü. Chrollo en son gördüğümüzde gemide düz halkın olduğu bölümde baya sinirli bir şekilde takılıyordu.

Söylediği cümlelerde intikam havası kesinlikle var evet. Normalde en son Shalnark ile görüşüp Kara Kıtaya gitmek üzere birleşeceklerini konuşmuşlardı. Daha sonradan öğrendiği için bu hale bürünmüş olabilir. Merak ettiğim Hisoka gittiklerini duyarsa peşlerinden gider mi? Ya da üyelerden bir kaçını Hisoka'yı avlamak için geride bırakmış olabilirler mi?

Seri araya girdikten sonra bıraktım, bir şey soracam. Şu ilk dörtlüdeki sarı çocuğun yemini çok saçma değil miydi?
Yeminde oraya koyduğun şey ne kadar dezavantajlı ise o kadar büyük bir güç kazanıyorsun sanırım. Kurapika bu sebeple ölümünü koyuyor. Gon'un aldığı geçici Power-up muazzamdı ve sonucu da ağır oldu. Ging de bunu ifade ediyordu sanırım.

Kurapika'nın Emperor Time tekniğinin dezavantajı yeni ortaya çıktığı için onu mu söylüyor diye merak ettim. Ya onu ya da Örümcekler dışında birine kullanaması yasak olak Chain Jail tekniğini diyor. Kurapika'nın da dediği gibi Emperor Time tekniği iki ucu keskin bıçak resmen.
Kurapika'nın istediği zaman Mütehassıs olması ve Zetsu'ya zorlama dışında bütün özelliklerini herkese karşı kullanabilmesiyle aşırı güçlü görüyordum. Bir de -çalma- olayını öğrenince iyice güçlenmiş dedim. Ama dezavantajları inanılmaz fazlaymış çok geçmeden geberir gider : ))

Son düzenleme:

Söylediği cümlelerde intikam havası kesinlikle var evet. Normalde en son Shalnark ile görüşüp Kara Kıtaya gitmek üzere birleşeceklerini konuşmuşlardı. Daha sonradan öğrendiği için bu hale bürünmüş olabilir. Merak ettiğim Hisoka gittiklerini duyarsa peşlerinden gider mi? Ya da üyelerden bir kaçını Hisoka'yı avlamak için geride bırakmış olabilirler mi?

Yeminde oraya koyduğun şey ne kadar dezavantajlı ise o kadar büyük bir güç kazanıyorsun sanırım. Kurapika bu sebeple ölümünü koyuyor. Gon'un aldığı geçici Power-up muazzamdı ve sonucu da ağır oldu. Ging de bunu ifade ediyordu sanırım.

Kurapika'nın istediği zaman Mütehassıs olması ve Zetsu'ya zorlama dışında bütün özelliklerini herkese karşı kullanabilmesiyle aşırı güçlü görüyordum. Bir de -çalma- olayını öğrenince iyice güçlenmiş dedim. Ama dezavantajları inanılmaz fazlaymış çok geçmeden geberir gider : ))
Kara Kıta’nın ömür uzatan mucizevi nimetlerinden birini falan bulmazsa sağ çıkamaz bu arktan bizim Pika. :(

Kara Kıta’nın ömür uzatan mucizevi nimetlerinden birini falan bulmazsa sağ çıkamaz bu arktan bizim Pika. :(
Kara kıta da ömür uzatan bir şey var mı bilmiyorum da zaman farklı işliyor gibi gonun atası 300 küsür yıldır oradaymış yanlış hatırlamıyorsam ya harbiden ömür uzatan bir şey var. Ya da dünyada ki 300 yıl orada 10 15 yıla anca bedel.

Yok, tüm nen çeşitlerini mi ne kullanacaktı Örümcekler için. Tuttu yeminde sadece Örümcekler için dedi. Bari kötüler için falan deseydi, diye düşünmüştüm. Doğru hatırlıyorsam. :hmm:
Zetsu'ya zorladığı sorgulama zincirini sadece örümceklere karşı kullanabiliyor. Diğer tüm güçlerini herkese karşı kullanabiliyor. Ama bunu mütehassıs durumundayken gözleri kırmızıyken yapabiliyor. Bunun da bir saniyesi hayatından 1 saat alıyor.

Ama sana katılıyorum gözleri bulma yolunda kullanıcam dese şu an 4. Prese ulaşmaya çalışırken herkese karşı kullanabilirdirdi. Çok etkili bir özelliğini kullanamıyor. Chrollo'yu bile bir açık bulunca paketlemişti.

Hxh devam etmek için One Piece in bitmesini bekliyor. :D
Bu hafta devam edecek ama bakalım yine ne zaman ara verecek : ))
Arc çok uzun çok dialog var okurken hiç sıkmıyor ama sürekli ara durumu sıkıntı bir ciltte Kara Kıta'ya ulaşacaklarını sanmıyorum. Bir cilt verip yine ara verir Allah bilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık