Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Mangayı okurken saldırıdan etkilenmem gerek olarak anladım ben. Yani saldırıyı tatması gerek kopyalamak için görmesi yetmiyor. Yumruk saldırıları ile sınırlı olacağını sanmıyorum eğer öyleyse pek bir cacık değil gibi. Netero'nun 0'ını yemedikten sonra. : ))
Viz direk yediği yumruk yetenekleri diye çevirmiş. Zamanında mangastream yediği saldırılar olarak çevirmişti dediğin gibi. Viz’in güncel çevirileri güvenilir oluyor genelde. Asıl yeteneğinin yanında ek olarak böyle bir yeteneği de var anlaşılan.

@Eustass Captain Kidd Netero sağ olduğu sürece oğlunun Kara Kıta’ya gitmesini yasaklamıştı. Fakat onun öncesinde gidip gelmiş oğlu yanlış hatırlamıyorsam.

Viz direk yediği yumruk yetenekleri diye çevirmiş. Zamanında mangastream yediği saldırılar olarak çevirmişti dediğin gibi. Viz’in güncel çevirileri güvenilir oluyor genelde. Asıl yeteneğinin yanında ek olarak böyle bir yeteneği de var anlaşılan.

@Eustass Captain Kidd Netero sağ olduğu sürece oğlunun Kara Kıta’ya gitmesini yasaklamıştı. Fakat onun öncesinde gidip gelmiş oğlu yanlış hatırlamıyorsam.
Oğlum diye biri çıkarsa yalandır falan demiyor muydu ?

Bu sıralama bana saçma geliyor ya. Razor'ın Kite'dan daha yüksek stat puanına sahip olması garip. Bu arada bu sıralamalar için veriler databooklardan alınıyormuş.

Bu sıralama bana saçma geliyor ya. Razor'ın Kite'dan daha yüksek stat puanına sahip olması garip. Bu arada bu sıralamalar için veriler databooklardan alınıyormuş.
Yani bir seri yaratıp belli şeylere göre karakterlere puan versenin uygulaması gibi. Bi de mangakaların kafasında bazı şeyler okuyucularla aynı olmuyor. Tüm dünyada Hisoka vs Bisküvi anketi açılsa %90 hisoka alırdı fakat mangakanın kafasında bisküvi farklı yerlerde gözüküyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık