Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Su an gemide olan eskiden de tanıdığımız karakterleri yazabilecek olan varmı ?
Biscuit, Kurapika, Izunabi, Hanzo, Basho, Melody

Muhtemelen gemide olanlar: Hayalet takımı, Hisoka, Ging, Pariston, Beyond Netero, Morel de denizden görev yapacaktı sanırım. Yalnız Gon ve Killua'nın böyle efsane kadrosu olan bir arcdan mahrum kalması cidden üzücü. :ehe:

Bölümü sevdim baya. Güzel bölüm olmuş ama prenslerin şu ana kadar Nen Canavarları hakkında bilgi sahibi olmaması biraz saçma geldi bana. Özellikle ilk 5'teki prenslerden canavar olarak bahsedilmesine rağmen gemiye binene kadar haberlerinin olmaması garip geldi. Karınca Arc'dan sonra bu arc efsana olacak gibi eğer böyle çizmeye devam ederse.

Bu Gyro nun kim olduğu açıklanmış mıydı? Yoksa ben mi kaçırdım?
Gyro ile ilgili flashback yapıldı Animede 80'nci bölüme bak.
Gyro yenilmesi için kraliçeye götürüldü, sonra karınca olarak tekrar doğuyor. Zihin gücü ve insanlık için beslediği bastırılamaz nefreti sayesinde kişiliğinin ve hatıralarının korunduğu v.b. yazıyor.
Değişik bir bakış içinde mangada 203'e bak, kraliçe'nin emirlerinden etkilenmediğini yazıyor benliği sayesinde ;)
Wellfin, Hina ve Bizeff onu arıyordu. Gyro'nun yeniden eski imparatorluğunu kurma ve inşaa etme çabası içinde olduğu düşünlüyor falan deniyor wiki'lerde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık