Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

@The-Hound mesajını komple spoiler yap bence : ))
Spoiler'in s sinden bile nefret eden arkadaşlar var. : P

Beni pek tatmin etmemişti vs biraz abartı gelmişti Meruem'in dayanıklığı
Ama Netero'nun garanti çözüm sunmak için ne gerekiyorsa yapıyor oluşu harikaydı

Dikkat et spoiler yeme bu arc için : (

Gerçi pek bir spoiler olayı yok ama olsun
Spoiler vereni lanetlerim olur biter. :ehe:

İçmişsin bölümleri. :/ HxH sayesinde vs standartların çok yükselmiş olacak senin de. Bu saatten sonra kolay kolay dövüş beğenmezsin artık.
Heye yaa, her fırsatta izliyorum, manyağı oldum. :D Zaten çok anime izlemem, izleyeceksem de çok seçiciyim. HXH strateji ve kötüler konusunda 10 numara gerçekten.

Vayyy. Çok dolanma da spoiler vermesinler.
OP'de Ace'in öldüğü sposunu bile yememiş adamım ben, kışkışlıyorum spoları.

Spoiler vereni lanetlerim olur biter. :ehe:

Heye yaa, her fırsatta izliyorum, manyağı oldum. :D Zaten çok anime izlemem, izleyeceksem de çok seçiciyim. HXH strateji ve kötüler konusunda 10 numara gerçekten.

OP'de Ace'in öldüğü sposunu bile yememiş adamım ben, kışkışlıyorum spoları.
Seri bitince neden benim OP dövüşlerine tepki gösterdiğimi daha iyi anlayacaksın. :mincika:

Çok fenaydı ya! Ayrıca nickin: :utan:

Hocam OP o konuda zayıf ama onun da başka güzellikleri var öne çıkan. Karakter geçmişleri ve motivasyonları HXH'ı cebinden çıkarır bence mesela.
Tabii ki haklısın, aynı fikirdeyiz hocam. Bazen keşke şu dövüş konusunda E. Oda tek başına çizmese diyorum. Yani HxH'deki gibi dövüşler olsa One Piece'te, bak bu forum yıkılır, millet birbirini keser. :D

Tabii ki haklısın, aynı fikirdeyiz hocam. Bazen keşke şu dövüş konusunda E. Oda tek başına çizmese diyorum. Yani HxH'deki gibi dövüşler olsa One Piece'te, bak bu forum yıkılır, millet birbirini keser. :D
Aman diyim hocam, bu vaziyette bile millet birbirini kesmeye hazır zaten. :D Ama haklısın, Oda bir de belli bir dövüş matematiğini temcit pilavı gibi, üstüne bir de sündürerek önümüze koyuyor. Malesef 20 yıl olmuş, bu böyle gider gibi. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık