Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hulk vs Doomsday

Hulk en nefret ettiğim marvel karakteri geri zekalı mal yaratık öfkelendikçe güçleniyor bir nevi Saiyan ırkı misali bu herifi sen sinir ede ede yenemezsin anca alengirli yollar ile yenilebilir bana göre. Yubashiri'nin dediği gibi Ghost rider normalde hulk'u alabilecek bir karakter sebebi özel güçleri tam hulk için olması hele ki cehennem alevleri ^^ bunlar ile galactus'u alt etmişti öldürecekti direk. Doomsday'ede bakıyoruz tamam güçlü süperman gibi imba bir hero ile kafa kafaya çarpışmış ikisi de ölmüş. Ama bu herif ölüp tekrardan geliyor bunun içinde bu hemen öldü mü dünyadan başka bir yere gönderirler falan bulamaz dünyayı tekrardan yaparlar. Bu karşılaşmada önceki hulk ile WWH hulk arasında çok fark var bir kere WWH hulk alır direk Doomsday'i sebebi herif antremanlarla dövüş kabiliyetini iyice geliştirmiş zekadan yoksun olan şahıs akıllı düşünebiliyor. Ne kadar sevmesemde Hulk.

op deki jozu gibi sadece saf gücü ele alırsak hulku ne marvel evreninde(zaten teke tek vs de yenecek yok, world war hulk serisinde anlaşılacağı gibi) nede dc evreninde(süpermen ile belki berabere kalabilir) yenecek karakter yoktur
Juggernaut'ın fiziksel gücü Hulk'tan fazladır. Adam bir yönde ilerlemeye başladı mı, hiçbir şey durduramıyor.

Abi ne hulkmuş ghost daha güçlü diyorsunuz araştırdım harbiden ghost rider daha güçlü üstelik süpermende bu hulktan güçlü olmalı anlamadığım nokta fantastik 4 lüdeki ateş BEN nasıl hulk kadar güçlü olamaz

Abi ne hulkmuş ghost daha güçlü diyorsunuz araştırdım harbiden ghost rider daha güçlü üstelik süpermende bu hulktan güçlü olmalı anlamadığım nokta fantastik 4 lüdeki ateş BEN nasıl hulk kadar güçlü olamaz
Abi bu mal varlık Saiyan ırkı terk nasıl Goku sürekli yenileniyorsa bunu da öyle düşün anlık seviyesinin 100 kat daha fazla üstüne çıkabiliyor sinirlendiğinde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık