Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hitler'in Sanji'ye Tepkisi

Nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    48
Ben diğerini de izledim , bunu da çok beğendim. Sürükleyici geldiği anlar da vardı :D Bir sonrakini başka bir video üstüne çekersen daha iyi olur bence.Bu olmuş artık.

Çok güzel olmuş, ellerine sağlık. :)

Edit: Nasıl yaptığını kısaca anlatsan, belki bu tarz videolar yapmak isteyenler olabilir.
Eski sitesi gitmiş.Diyalogları sırasıyla ayarlamanı sağlayan bir site var.Ancak captcha onayında bozukluk var videoyu hemen oluşturamıyorsun yada bende bir türlü kabul etmedi.Çok sorun çıktı bende orjinal video ve altyazıyı bulup senkronlamak zorunda kaldım emekler boşa gitmesin diye.Uğraştırıcı açıkçası akşamları parça parça yaptım eskiden yapması çok basitti.

Ben diğerini de izledim , bunu da çok beğendim. Sürükleyici geldiği anlar da vardı :D Bir sonrakini başka bir video üstüne çekersen daha iyi olur bence.Bu olmuş artık.
Hitler teması çok mu kullanıldı diyorsun.Haklı olabilirsin başka bir video buldum ona yapacağım yakında zaten kabak tadı vermiş olabilir.

Güzel olmuş gerçekten emeğine sağlık :) Ama @Smoker 'ın paylaştığı bi Luffy fanları videosu vardı ona deli gibi güldüğümü hatırlıyorum :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık