Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hitler'in, Doflamingo'nun Ölmesine Tepkisi

Arong park yürüyüşüne değinmek çok güzel olmuş mw. Hepsini zevk alarak izledim ama kahkaha olarak pica ile arlong park muhabbetlerinde yarıldım cidden :D.

Aslında daha önce saboya yapmayı planlıyordum ama yarıda kalınca neyse boşver dedim.Bu haftadan sonra ise tamamen gemileri yaktım inat ettim bitirdim :D

Arong park yürüyüşüne değinmek çok güzel olmuş mw. Hepsini zevk alarak izledim ama kahkaha olarak pica ile arlong park muhabbetlerinde yarıldım cidden :D.

Pica olayı güzel gelmiş pek gülüneceğini tahmin etmiyordum sanırım teselli sahnesi çok iyi olduğundan olsa gerek :D

Roronoa Zoro

'Bu herif logia'da değil kafası kesildi, herşey bitti ' derken bittim :D :D Güzel yapmışsın gerçekten eline sağlık

Çavuş : Mein Führer , bunların hepsi Dof'un oyunu olabilir.
Führer : Ne oyunu ? Kafa koptu meyvesi logia değil

Başlığı görünce konuyu hazırlayanı tahmin etmiştim, yanılmadım. Ellerine sağlık herşeyiyle çok güzel olmuş.
Zoro yine yolunu mu kaybetti lafı yüz ifadesine çok oturmuş en çok orayı beğendim.

Birde Arlong park,Savaş bitti arc bitmedi yerleri çok güzel :)

Aslında daha önce saboya yapmayı planlıyordum ama yarıda kalınca neyse boşver dedim.Bu haftadan sonra ise tamamen gemileri yaktım inat ettim bitirdim :D

Pica olayı güzel gelmiş pek gülüneceğini tahmin etmiyordum sanırım teselli sahnesi çok iyi olduğundan olsa gerek :D
Bölüm yorumlarını iyi okumuşsun. Pica'nın olayıdır/heykelidir yer değiştirmiştir olayı dediğin gibi teselli sahnesine cuk diye oturmuş :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık