Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka vs İllumi

Hisoka Vs İllumi

• Kullanılan toplam oy
    141
Avcı sınavında Hisoka daha önde gibiydi.Killua ve Alluka kaçarlarken iken ise İllumi'de açıkça seni öldürürüm diyor. Kararsız kaldım şimdilik berabere diyorum.

Yapma yav,Chrollo illumi yide fazla fazla aşar.Adami kiyaslicaksan Silva ile Zeno ile kıyasla.
Bunu neye göre söylüyoruz?
Tekrar aynı şeyleri yazmayayım.
Şimdi afaki konuşmak oluyor Hisoka vssi üzerinden İllumi-Chorollo karşılaştırmaları. Şunu diyebiliriz; Chrollonun Hisokayı yendiği tekniğin benzerini İllumi rahatlıkla yapabilir. Bunu biliyoruz. Ama Chrollonun İllumiyi afallatacak bi tekniğine henüz rastlamadık (en azından benim okuduğum yere kadar).
O yüzden o arenada İllumi de Hisokayı haşat ederdi diyebilirim ben ama Chrollo İllumiye aynı şeyi yapardı diyemem.

İllumi nasıl Chrollo'nun benzeri tekniğini rahatlıkla yapabiliyor? Mangada güncelde değilim bilmediğim bir şey olabilir.

Edit:Sanırım idareci olmasından kaynaklı böyle düşünüyorsun?Peki ya insan olmayan bir yerde savaşırlarsa İllumi'nin ne yapabileceğini bilmiyoruz

Son düzenleme:
Elimizde güç kıyası yapabileceğimiz bir şey olmadığı için tabikii varsayım bunlar,olsa tartışiilmaz zaten kanka.

Hisokayi zorlanarak bile yenmedi,hani zorlansa diyecegim haklısın.

Bide Silva cok zorlanarak bir orumcegi yenmişliği var,Baba ve dede İllumiden gucludur.

Ki Chrollo direk örümceklerin reisi,normal örümcekler den çok daha güçlü.
Zeno ve Silva ile kapismasida var her ne kadar ciddi olmasa da.

Eğer dersenki illumi çok potansiyelli ailenin en güçlüsü,bizim göremediğimiz veya anlayamadığımız şeyleri var.O zaman Chrollo ile rakip olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık