Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hikaye Böyle Başladı

Profesor Maximilian Wagner'in Maya Duran ile tanismasi sonucu Profesor'un ic yasamina taniklik ediyoruz.

Son düzenleme:
Zira yaşayanlardan hatırlayan yok.
Eskilerden pek bir şey kalmadı, zira hatırlayanlardan yaşayan yok artık. Her şey muhteşem yüzüklerin yapılmasıyla başladı. Üç yüzük varlıkların en arifi en zarifi olan ölümsüz Elfler'e verilmişti. Yedisi mahir madenciler ve zanaatkarlar olan dağların derinliklerinde yaşayan cücelere, dokuz yüzük varlıklar arasında güce en düşkün olan insan ırkına bahşedilmişti. Bütün ırklara hükmedecek gücü muhafaza ediyordu bu yüzükler lakin hepsi, Elfler, insanlar, cüceler hepsi ama hepsi kandırıldı. Mordor diyarında Hüküm Dağı'nın ateşlerinde gizlice dövmüştü Karanlıklar Efendisi, Sauron hükmeden yüzüğü, diğerlerine hükmedebilmek için. Bütün zulmünü, kinini ve tüm yaşamlara hakim olma iradesini kattı bu yüzüğe. Hepsine hükmedecek tek bir yüzük.

Eskilerden pek bir şey kalmadı, zira hatırlayanlardan yaşayan yok artık. Her şey muhteşem yüzüklerin yapılmasıyla başladı. Üç yüzük varlıkların en arifi en zarifi olan ölümsüz Elfler'e verilmişti. Yedisi mahir madenciler ve zanaatkarlar olan dağların derinliklerinde yaşayan cücelere, dokuz yüzük varlıklar arasında güce en düşkün olan insan ırkına bahşedilmişti. Bütün ırklara hükmedecek gücü muhafaza ediyordu bu yüzükler lakin hepsi, Elfler, insanlar, cüceler hepsi ama hepsi kandırıldı. Mordor diyarında Hüküm Dağı'nın ateşlerinde gizlice dövmüştü Karanlıklar Efendisi, Sauron hükmeden yüzüğü, diğerlerine hükmedebilmek için. Bütün zulmünü, kinini ve tüm yaşamlara hakim olma iradesini kattı bu yüzüğe. Hepsine hükmedecek tek bir yüzük.
:sapkali:Ne kadar yanlış yazsam da; hala ilk günki gibi etkilenirim.

“ Geralt!” diye tekrarladı kız, Witcher’ın göğsüne iyice sokularak. “Buldun beni! Biliyordum! Her zaman bildim! Beni bulacağını biliyordum!” “Ciri!” dedi Witcher. Yurga, Witcher’ın kül sarısı saçların arasına gömülmüş yüzünü seçemiyordu şimdi. Kızın omzunu ve sırtını sarmalayan siyah eldivenli elleri görebiliyordu yalnızca. “ Buldun beni! Ah, Geralt! Bekleyip durdum! Çok uzun sürdü... Ama artık birlikteyiz, değil mi? Ayrılmayacağız, değil mi? Söylesene, Geralt! Sonsuza kadar beraberiz artık! Söyle!” “ Sonsuza kadar, Ciri.” “ Söyledikleri çıktı! Geralt! Aynen söyledikleri gibi... Senin kaderin miyim ben? Söyle! Kaderin miyim senin?” Yurga, Witcher’ın gözlerinin içine baktı ve çok şaşırdı. Zelinda’nın ağladığını duydu, omuzlarının sarsıldığını hissetti. Witcher’a bakıp merakla yanıtını bekledi. Bu yanıtı anlamayacağını bilse de duymak istiyordu. Ve duydu. “ Sen biraz fazlasısın, Ciri. Biraz fazlası.”

Zaman Çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran Çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Bir Çağ’da, kimilerine göre Üçüncü Çağ’da, henüz gelmemiş, çoktan geçip gitmiş bir Çağ’da, Puslu Dağlar’da bir rüzgâr yükseldi. Rüzgâr başlangıç değildi. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar, ne de bitişler vardır. Ama bir başlangıçtı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık