Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Evet. Kedi. Ama evcil sayılmazdı. Küçücük yavruyken sokakta bulup evde büyütmüştüm. Büyüdüğünde de sokak kedisi gibiydi ve hiç uysal olmadı. Ama beni severdi ve sakindi yanımda.

Hiç bitki yetiştirdin mi?
Evet. Yanılmıyorsam ilk bitkim kırmızı biberdi :T Kuzenim benden büyük, ben çok küçük olduğum için daha hiç biber yememişim ve o bana bak bunlar kıp kırmızı şeker gibi olurlar demişti... E tabi o zamanlar daha renkler hakkında öngargılarım yoktu, gömdüm.

Seçme şansın olsa kör olmayı mı sağır olmayı mı seçersin?

Evet. Yanılmıyorsam ilk bitkim kırmızı biberdi :T Kuzenim benden büyük, ben çok küçük olduğum için daha hiç biber yememişim ve o bana bak bunlar kıp kırmızı şeker gibi olurlar demişti... E tabi o zamanlar daha renkler hakkında öngargılarım yoktu, gömdüm.

Seçme şansın olsa kör olmayı mı sağır olmayı mı seçersin?
Seçme şansım olsa böyle bir şansı kullanmazdım.

Youtube sence gerçekten çöplük mü?

Bikaç yerden gelirim var. İkinci soru ücretli.

Değil. Kendine ait bir stream yaratabilir ve çöp diye nitelendirdiklerini kendinden uzak tutabilirsin.

Uçaklar balıklara mı benzer kuşlara mı?
Liquid dynamics diyorsun. Yer çekimiyle hızlanabilir olduğu için kuşlarla akraba olurdu yav ama balığa da göz kırpıyor yani.

Bazı durumlarda hazırlıksız yakalanmamak için kendi kendine senaryolar kurup çözüm üretir misin?

Tabii durumun önemine göre en azından ne yapacağımı düşünürüm

Şu an nickini değiştirmek zorunda olsan ne yapardın?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık