Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Tek Fuzuliyi biliyorum.Tabi Mevlana ve Yunus emre sayılmaz ise.

O zaman üç tane Türk matematikçi ile devam edelim.
Cahit Arf, Ali Nesin. Aklıma üçüncü bir kişi gelmiyor malesef. Eski zamanlarda yaşayıp ana alanı matematik olmayıp matematik ile de uğraşan kişiler arasından üçüncü kişiyi ekleyebilirim. Ali Kuşçu mesela. O sayılır mı bilmiyorum ama. :(

Belli bir alanda Einstein'ın kendi alanında olduğu kadar başarılı olacaksın. Ama bunun için Einstein kadar çok çalışman gerekiyor. Kabul eder misin?

Cahit Arf, Ali Nesin. Aklıma üçüncü bir kişi gelmiyor malesef. Eski zamanlarda yaşayıp ana alanı matematik olmayıp matematik ile de uğraşan kişiler arasından üçüncü kişiyi ekleyebilirim. Ali Kuşçu mesela. O sayılır mı bilmiyorum ama. :(

Belli bir alanda Einstein'ın kendi alanında olduğu kadar başarılı olacaksın. Ama bunun için Einstein kadar çok çalışman gerekiyor. Kabul eder misin?
Etmem günde 4 saat uyuyup kalanın büyük kısmında çalışmak çok ağır.

Hiç haz etmediğin insan huyu?

Etmem günde 4 saat uyuyup kalanın büyük kısmında çalışmak çok ağır.

Hiç haz etmediğin insan huyu?
İçi boş ego.
Şöyle örneklemek gerekirse ;
Herif bitik, silik karakterlinin tekidir, hiçbir maneviyatı yada maddiyatı da yoktur. Elle tutulur bir yeteneği , bilgi birikimi , kariyeri , statüsü de yoktur fakat engin dağların ben yarattım dercesine konuşur.
Bir de çok bilmiş olup minicik beyniyle insanlarla alay ettiğini sananlar ;)

Kendinden atmak istediğin bir kötü huyun ve eklemek istediğin iyi bir huy?

Kolay sıkılıyorum. Bunu atıp yerine aklına koyduğunu yapmayı ekleyebiliriz.

Hiç birini aldattın mı?

İçi boş ego.
Şöyle örneklemek gerekirse ;
Herif bitik, silik karakterlinin tekidir, hiçbir maneviyatı yada maddiyatı da yoktur. Elle tutulur bir yeteneği , bilgi birikimi , kariyeri , statüsü de yoktur fakat engin dağların ben yarattım dercesine konuşur.
Bir de çok bilmiş olup minicik beyniyle insanlarla alay ettiğini sananlar ;)

Kendinden atmak istediğin bir kötü huyun ve eklemek istediğin iyi bir huy?
Saman alevi öfkemi atıp, yerine gamsızlık almak isterdim.
Kolay sıkılıyorum. Bunu atıp yerine aklına koyduğunu yapmayı ekleyebiliriz.

Hiç birini aldattın mı?
Hiç ilişki yaşamadım daha önce, eğer soru oysa.

Hayal kuran ancak uğruna çabalamayan rahatını bozmak istemeyen insanlar hakkında ne düşünüyorsun?

Saman alevi öfkemi atıp, yerine gamsızlık almak isterdim.

Hiç ilişki yaşamadım daha önce, eğer soru oysa.

Hayal kuran ancak uğruna çabalamayan rahatını bozmak istemeyen insanlar hakkında ne düşünüyorsun?
Hareketsiz insanları sevmiyorum. Gamsızdan ziyade hayatı ve zamanlarını israf ediyorlar.
Her zaman inandığım 3 kelime vardır

ERTELEME
ÜŞENME
VAZGEÇME

Bence herkes buna göre yol almalıdır hayatında. ;)

Sağlıklı beslenme hakkında ne düşünüyorsun? Senin için sağlıklı beslenmenin yolları nelerdir?

Zerre umurumda değil. Bir ölemedik. Gerçi tükettiğim şeyler arasında sağlıksız olan tek şey cipstir. Eh.

Bana bir tavsiyede bulunur musun?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık